Знам'янчани вже визначилися, як святкуватимуть День незалежності

  • watch_later 18 серпня 2014, 16:44

  • visibility 26 переглядів

Організаційний комітет із підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України затвердив програму святкування державного свята в Знам’янці.

Про це Точці доступу повідомили в Знам'янській міській раді.

Заходи передбачають ряд тематичних виставок, лекцій, екскурсій у закладах культури, а також загальноміські урочисті збори та концерти.

Зокрема, 22 серпня о 8.30 біля Знам’янської міської ради відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку за участі представників трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, депутатів міської ради, громадських організацій, політичних партій.

В міському парку відпочинку 24 серпня працюватиме виставка майстрів народного мистецтва «Моя Україна – мій рідний край».

Протягом місяця в міському краєзнавчому музеї проводитимуться книжкові виставки, тематичні лекції та екскурсії. В бібліотеках міста на відвідувачів чекатимуть літературно-історичні композиції та книжкові виставки.

До Дня незалежності на міському стадіоні відбудеться товариський матч «Локомотив» - збірна Знам’янки (24 серпня з 11.00).

Також планується хода вишиванок, яка стартує 24 серпня о 16.30 від міського Палацу культури.