«Зоряни» поїхали підкорювати західну Європу

  • Людмила Макей
  • watch_later 10 червня 2014, 13:17

  • visibility 19 переглядів

Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії бере участь у Міжнародному фольклорному фестивалі, який проходить у Сполученому Королівстві Бельгії у червні.

Про це Точці доступу повідомили в обласній філармонії.

Артисти покажуть європейському глядачу свою програму, яка складається з народних пісень і танців різних регіонів України.

Це вже не перше міжнародне турне колективу, який очолює народна артистка України Антоніна Червінська (головний диригент – заслужений працівник культури України Микола Кваша, балетмейстер –  заслужений артист України Геннадій Маяраш, солістка — Тетяна Яковенко).

Минулого року «Зоряни» відвідали Сполучені Штати Америки, де гостювали у Філадельфії і спільно з місцевими «Волошками» працювали в студії відомого хореографа Марка Морріса.

Після виступу в Бельгії кіровоградські артисти виступлять у Франції, а потім вирушать до Греції.

ДОВІДКА. Академічний театр музики, пісні і танцю "Зоряни" створений у 1984 році за ініціативи директора Кіровоградської обласної філармонії заслуженого працівника культури України Миколи Кравченка та народної артистки України Антоніни Червінської. Всього в складі колективу – 35 осіб. Це професійні і обдаровані артисти балету та музиканти, випускники консерваторій і вищих музичних закладів України.