«Зоряни» тріумфально представили Україну на фестивалі в Бельгії

  • Людмила Макей
  • watch_later 16 червня 2014, 14:36

  • visibility 42 перегляда

Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії став лауреатом ХХХІ Міжнародного фольклорного фестивалю, який проходив у Сполученому Королівстві Бельгії з 1 по 10 червня.

Про це Точці доступу повідомили в обласній філармонії.

У рамках фестивалю «Зоряни» дали 20 концертів при повному аншлагу, представивши програму з народних пісень і танців різних регіонів України.

- Солісти Тетяна Яковенко та Ярослав Страшной, а також хореографічна група й оркестр здобули не лише нагороди організаторів, а й симпатії публіки, - розповіла художній керівник колективу народна артистка України Антоніна Червінська.

У фінальному концерті «Зоряни» вийшли на сцену з прапором України.

- Зал гаряче аплодував, це був такий емоційний підйом і єднання! Серед іншої публіки була делегація українців, які спеціально прийшли послухати нас. У всіх на очах були сльози захвату, - каже Червінська.

Президент фестивалю Даніель Коструф привітав кіровоградців з успіхом і висловив вд імені всіх бельгійців побажання миру і спокою в Україні.

Нагадаємо, це вже не перше міжнародне турне колективу, (головний диригент – заслужений працівник культури України Микола Кваша, балетмейстер – заслужений артист України Геннадій Маяраш).