Зупинки у Кропивницькому облаштують розкладом транспортного руху, доступом до WI-FI та радіоточками

  • Оксана Березовська
  • watch_later 21 липня 2016, 11:55

  • visibility 250 переглядів
  • thumb_up 1 лайк

Одне з рекламних агентств Кропивницька хоче модернізувати кілька зупинок громадського транспорту. Таку пропозицію розглядали сьогодні, 21 липня, на засіданні члени комісії з питань розміщення реклами.

Інформацію про це з місця події повідомив кореспондент Точки доступу.

Представник ТОВ "Креативне бюро орієнтир", яке хоче обладнати зупинки, зазначає, що на них буде розміщено кілька рекламних площин. Також підприємство за свій рахунок розмістить табло з розкладом руху громадського транспорту, обладнає безкоштовні WI-FI та радіоточки, які працюватимуть вздовж "червоної" лінії від пам'ятника Янголу-охоронцю до обласної лікарні. Крім того, планується встановлення плазмових екранів, на яких будуть програватися рекламні ролики.

Загалом, підприємство просило надати дозвіл на облаштування чотирьох таких зупинок – біля кінотеатру "Зоряний", дві – біля Центрального скверу, а також напроти супермаркету "Сільпо".

Я пропоную дати дозвіл на одну зупинку, подивитися як вона виглядатиме, а потім погоджувати інші, – зазначив член комісії Олександр Цертій.

Після обговорення більшість членів комісії все ж таки проголосували за погодження всіх 4 пропозицій. Але однією з основних умов було те, що підтриманням зупинок громадського транспорту в належному стані займатиметься саме підприємство.

За словами представника рекламного агенства, в разі затвердження такі зупинки в місті можна буде побачити вже за кілька тижнів.

Нагадаємо, у місті не дозволили рекламувати ломбарди.