Вікові зміни – часто перша і головна причина, що спонукає нас до знайомства з можливостями пластичної хірургії та медичної косметології. Яку зону не взяти до уваги, вік скрізь лишає свої сліди: на повіках, на шкірі обличчя, у пружності сідниць чи грудей, в обвислому животі або ж на другому підборідді.

Сприймати себе таким, який він є або ж внести приємні зміни у свою зовнішність, омолодитися та зберегти якість шкіри й пружність форм – вирішувати Вам. 

Щасливі пацієнти клініка пластичної хірургії підтверджують, що термін “друга молодість” став не якимось абстрактним поняттям. Цей період дійсно настає, коли задоволений пацієнт закінчує свій реабілітаційний період після пластичної операції, яка повернула його в форму та зовнішність своїх 20-30 років.

пластична хірургія

Які процедури та операції слід взяти до уваги, щоб досягти неперевершеного омолодження? Про це поговоримо далі у статті.

Блефаропластика

Блефаропластика вважається більше операцією, ніж естетичною процедурою, але вона стовідсотково прибирає наслідки вікових змін в зоні навколо очей та дарує свіжість погляду, привабливість та ліфтинг ефект. Шкіру, що втратила тонус в зоні повік, важко стимулювати до відновлення кремами чи сироватками. Делікатне її видалення методом блефаропластики однозначно дасть бажаний результат.

SMAS-ліфтинг

Безопераційна підтяжка шкіри та мʼязово-апоневротичного каркаса обличчя чудово поєднується з блефаропластикою. Процедура виконується шляхом впливу ультразвукових імпульсів на глибину шкіри до 5 мм і забезпечує синтез колагену та еластину, миттєве покращення тонусу мʼязів і шкіри обличчя, загальний ліфтинг ефект. Результат зберігається до двох років. 

Ліпосакція та ліпофілінг

Естетичні операції з перерозподілу надлишкової жирової тканини, що актуальні як для обличчя, так і для окремих ділянок тіла. Позбутися жиру в “засідках”, другого підборіддя, схуднути в талії, животі та стегнах можливо завдяки лазерній ліпосакції.

Відновити втрачені форми вилиць, щік, губ, додати обʼєму молочним залозам реально завдяки ліпофілінгу.

Операції можуть проводитись в комплексі, тому за одне хірургічне втручання є можливість омолодити й обличчя, і тіло.

Фракційний RF-ліфтинг

Мікроголкова фракційна терапія чудово стимулює вікову шкіру та волокна колагену та еластину в її структурах до синтезу й миттєвого тонусу. Процедура проводиться частіше для обличчя, однак після ліпофілінгу чи ліпосакції ця маніпуляція дуже актуальна. Шкіра швидко підтягується, покращує щільність, якість та загальний вигляд. 

Лазерне шліфування обличчя

Процедура лазерного омолодження або шліфування надзвичайно ефективно допомагає позбутися старого ороговілого шару клітин шкіри. При контрольованому термічному опіку старі структури шкіри та вода з них випаровуються, а при паралельному глибинному прогріванні дерми відбувається активна стимуляція клітин шкіри до регенерації та омолодження. За 2 тижні після процедури обличчя набуває гладкого рельєфу, рівного тону, здорового блиску та сяяння. Прояви вікових зморшків, рубців, слідів постакне теж мінімізуються.

 Реклама
 


Головне сьогодні