Активісти пропонують встановити найвищий прапор Кропивницького на Фортечних Валах

  • Катерина Федченко
  • watch_later 19 лютого 2021, 12:55

Сьогодні, 19 лютого, під час сесії обласної ради до депутатів від імені учасників ООС та волонтерів звернувся Олег Кокуленко щодо місця встановлення найбільшого в Кропивницькому державного прапора, передає Точка доступу.

Олег Кокуленко зазначив, що прапор, на який обласна рада виділила 5 мільйонів гривень, необхідно встановити на Фортечних Валах, адже це найвища точка міста. Це рішення підтримують волонтери, учасники ООС та громадські активісти. 

Водночас виступаючий висловився проти встановлення найбільшого прапора в Ковалівському парку, адже там вже встановлений меморіал загиблим воїнам 3-го полку спецпризначення.

Голова Кіровоградської обласної адміністрації Андрій Назаренко зазначив, що ОДА вивчає питання місця розташування прапору.

Мені особисто також подобається місце розташування на Валах, але зараз вивчаємо питання, чи дозволять нам будувати на меморіальному комплексі "Фортечні Вали". До 1 березня ми повинні вирішити це питання, - сказав Андрій Назаренко.

Також голова ОДА зазначив, що звернувся з листом до міністра культури Олександра Ткаченка з проханням надати роз'яснення, чи можна встановити найвищий в області прапор на території пам'ятки культури національного значення.

Нагадаємо, депутати Кіpовогpадської обласної pади виділили 5 мільйонів гpивень на pеалізацію пpоєкту "Встановлення найбільшого Деpжавного Пpапоpа Укpаїни в Кіpовогpадській області". Ідея належить голові облдеpжадміністpації Андpію Назаpенку.

Читайте також: На Кіpовогpадщині депутатська комісія обласної pади пеpевіpить pоботу водоканалу

Фото обкладинки: КМДА