Альпійські кози в Чорному лісі: як на Кіровоградщині виробляють крафтові сири (ФОТО)

  • Ольга Зима
  • watch_later 22 липня 2020, 12:15

За 35 кілометрів від Кропивницького, неподалік села Підлісне Олександрівського району на місці колишньої колгоспної ферми відкрили нову з назвою «Лісова коза». Тут можна відпочити всією родиною, познайомитись з альпійськими козами та скуштувати натуральний козиний сир.

Альпійські кози в Чорному лісі

Зустрічає гостей директор із маркетингу племінної ферми «Лісова коза» Олександр Романов та розповідає, що сучасну ферму із розвалин почали створювати в 2016 році. А перших кіз привезли вже у 2017. Першими жителями ферми було корінне стадо кіз із Франції — 312 голів альпійської породи. Коли обирали породу, звертали увагу на продуктивність, фізіологію та здатність пристосовуватися до кліматичних умов України.

Це послужило основою нашого стада. Зараз на фермі близько 600 кіз. Умови дозволяють нам збільшити кількість до 3,5 тисяч, але це робитимемо тоді, коли продукцію, яку ми отримуємо, зажадає ринок, - зазначив пан Олександр.

Олександр Романов

Усі тварини, завезені в господарство з Франції, мають сертифікати, які підтверджують їхній племінний статус та генетичні властивості. Пан Олександр стверджує, що кози швидко адаптувалися й почувають себе дуже добре.

Складається ферма з цілого комплексу приміщень. Проте потрапити до того, де доглядають за козами, не можна. Прохід обмежений, тому що тварини потребують спеціального догляду й тут діють жорсткі норми біобезпеки.

Для новонароджених козенят облаштували окреме приміщення  – «дитячий садок». У ньому створено особливі умови та мікроклімат для утримання малечі.

Французьких кіз на пасовищі не випасають, а питання сіна – одне з найболючіших. Не дивлячись на наявність пропозицій, його якість у більшості випадків не відповідає бажаному. То ж і шукати якісне сіно доводиться по всій Україні. Також їх годують гранульованим кормом. Олександр Романов розповідає, що відсутність випасу дозволяє підтримувати стабільність органолептичних показників молока.

Молоко кіз цієї породи має дуже високі смакові та якісні показники і є ідеальною сировиною для виготовлення сиру.

Для доїння кіз в одному з корпусів ферми облаштували сучасну доїльну залу. Відбирають молоко одночасно в 12 тварин. Займає це близько трьох хвилин часу. Звідти без будь-якого контакту з навколишнім середовищем та персоналом по трубопроводу молоко одразу поступає в охолоджувач. Після чого прямує на сироварню.

"Що французу пахне, те українцю смердить"

Директор ферми Сергій Григір займається будівельною діяльністю. Розповідає, коли була криза в економіці, хотів «перестрахуватися»:

Ми вирішили зробити приємне й корисне: підняти культуру споживання козиної продукції й, відповідно, отримати якісний корисний продукт. У народі кажуть "Що французу пахне, те українцю смердить". Ми ж руйнуємо цей міф.

Я, як будівельник, бачив багато підприємств із середини, й технології, які використовують. Розумію, що не завжди піклуються про кінцевого споживача. То ж вирішили, що споживач обов’язково повинен побачити всі етапи виготовлення продукту й переконатися, що наша молочна продукція робиться з молока».

Директор ферми Сергій Григір

На підприємстві зараз працює близько 35 людей. Залучають спеціалістів і з інших міст України. Проте проблема кваліфікованих кадрів стоїть гостро. Зокрема, на ферму потрібен ветеринар, адже той, який працює тут, уже у віці.

Молодь запрошували з різних навчальних закладів, проте поки що безрезультатно. Робота ветеринара на такому господарстві полягає в тому, щоб керувати ситуацією. Не плестися за нею, а керувати таким чином, щоб працювати на випередження профілактичними заходами й тримати стадо в здоровому стані, - каже пан Сергій.

Крафтові сири із власної сироварні

Минулого року на фермі розпочали виробництво натуральних козиних сирів у новому високотехнологічному молокопереробному комплексі. Раніше господарство продавало молоко іншим виробникам, нині ж усе йде на виготовлення власної продукції.

Заходити стороннім людям до сироварні не дозволяють санітарні умови, а подивитися на процес виробництва сиру можна крізь спеціальну скляну стіну. Головне - потрапити на сам процес, адже працює тут усе за узгодженим графіком, і не завжди є можливість спостерігати за всім від початку й до кінця.

Молоко з цієї ферми сертифіковане як продукт вищої якості згідно з державними стандартами.

Виробництво сирів на фермерській сироварні «Лісова Коза» має кілька напрямків. Тут виготовляють напівтверді зрілі сири - класична Гауда, Гауда з домішками, Маасдам. Та м’які сири без визрівання - рікота, бринза, шевр.

Молоді напівтверді сири визрівають у спеціальних камерах із контрольованою температурою та вологістю від 60 діб до декількох років. Олександр Романов розповідає, шо цей вид сирів добре поєднується із сухими червоними винами, ароматними фруктами, особливо з рожевими сортами винограду, грушею або інжиром. Також до цього сиру добре пасують грецькі або мигдальні горіхи.

М’які сири не підлягають визріванню. Виготовляються як у класичному виконанні, без додатків, так і з додаванням спецій або ароматних трав. Вдало поєднуються з соковитими овочами, зеленню та сухими білими винами.

Особливе місце займає лінійка альбумінних сирів, що виготовлені з сироватки козиного молока. За своєю консистенцією та смаком можуть бути віднесені до салатної або десертної групи.

Цьогоріч козині сири власного виробництва вийшли в торгові мережі України. Олександр Романов розповідає, що попит на сири та молоко зараз дуже високий. Постачають продукцію в Київ, Черкаси, Вінницю, Миколаїв, Херсон. Проте географія постачання постійно розширюється. У Кропивницькому ж сири цього бренду можна придбати у магазинах «Файно маркет» та «Ятрань».

Екскурсії й дегустація сирів

Наприкінці минулого тижня на фермі «Лісова коза» відбулося урочисте відкриття екскурсійно-рекреаційного комплексу, що передбачає проведення екскурсій на сироварню з дегустацією сирів, відвідуванням контактного зоопарку та погрібка.

Коли запрацювала сироварня, ми прийняли рішення, що потрібно створити комплекс, де люди зможуть також ознайомитися з тваринами в контактному зоопарку, а найцікавішими об'єктами стануть сироварня й фірмовий магазин.

Для тих, хто відвідає ферму, є два майданчики – вуличний і шоу-рум, де знаходиться сироварня.

Обрати на свій смак можна два види екскурсій – організовану та індивідуальну. У складі туристичної групи організовує екскурсії турагенство «Акіта-тур». Заплативши 250 грн, вам організують екскурсію фермою та запропонують дегустацію сирів. Обравши індивідуальну подорож, туристи отримають флаєри зі схемою ферми, де розповідається про всі об’єкти, а територію можна обійти самостійно.

На відміну від організованих груп, індивідуальні будуть позбавлені певних можливостей. До прикладу, на жаль, проведення професійної дегустації для кожної людини ми не зможемо провести. Тому їм залишається лише покуштувати сири й дати можливість їх придбати, - розповідає Романов.

Екскурсійний маршрут розпочинається з інформаційних стендів, які дають зрозуміти, що представляє собою господарство й готова продукція. Тут і коротка історія, й опис стану господарства, яким воно було до заснування ферми.

На другій локації облаштували зону відпочинку, де можна покуштувати придбану сирну продукцію.

Третя локація - це контактний зоопарк, де можна не лише побачити, а й погладити молодих альпійських кізоньок. Звичайно, якщо якась із них підійде до паркану. Їх також можна нагодувати кормом, що спеціально підготовлений для цього персоналом господарства. Годувати цих делікатних тварин принесеною з собою їжею не можна. Це може зашкодити їхньому здоров’ю.

Четверта локація - "Погрібок", який відкривається спеціальним ключиком. З часом тут планують створити міні-музей старовинного сироробного устаткування. Це буде цікавий історичний контраст – як робили сир колись і як це відбувається зараз.

На завершення всіх запрошують до сирної лавки та сироварні.

Для відвідувачів комплексу передбачено багато місць, де можна зробити цікаві світлини на згадку про цю мандрівку. Головне з них знаходиться просто у холі сирної лавки, де можна зробити селфі на фоні полиць із сирними головами.

Гастрономічне чудо стовідсоткової натуральності

Саме тут, у дбайливих руках майстрів-сироварів народжується справжнє гастрономічне чудо - козиний сир. Це 100% натуральний, смачний і корисний продукт.

То ж справжньою родзинкою екскурсії стане фірмовий магазин «Сирна Лавка». Тут можна не тільки спробувати, але й придбати сир із козиного молока власного виробництва.

А на туристів чекає ще одна цікавинка. За скляною стіною знаходиться цех, в якому майстри-сировари готують сири. Кожен відвідувач може на власні очі спостерігати за магією створення цього продукту.

В асортименті Сирної лавки тверді й м’які сири. Ціни коливаються від 39 грн до 120 грн за 100 грамів. Висока ціна зумовлена високою собівартістю технології виготовлення.


Як дістатися: господарство та його туристичний комплекс знаходяться на 35-му кілометрі дороги від Кропивницького до Києва та Черкас, за селом Підлісне.

Читайте також: Над Інгулом живуть равлики: поблизу Кропивницького відкрили незвичну ферму (ФОТО)