Анатолій Рацул: Зі Стрижаковим наше місто матиме перспективи

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 16 жовтня 2020, 16:10

Заслужений працівник освіти України, декан факультету педагогіки та психології ЦДПУ ім. В. Винниченка, кандидат педагогічних наук, професор Анатолій Рацул, коментуючи Стратегію Стрижакова зазначив, що з таким мером Кропивницький матиме перспективи розвитку.

Про це повідомляє Точка доступу.

Артем Олегович – мій студент, аспірант, і я вірю в нього, тому що в ньому акумулюється досвід і молодість. Він – успішний підприємець, хороший науковець і ефективний громадський діяч.  Сьогодні в нашому місті багато чого занепадає, але я впевнений, що саме разом з Артемом Олеговичем місто матиме перспективи, бо в нього не розходиться слово з ділом, - зазначив Анатолій Рацул.

Підтримали Стратегію Стрижакова і відомі діячі - народний артист України, легенда української хореографії Григорій Чапкіс, заслужений працівник транспорту України, академік аерокосмічної академії Леонід Шмаєвич, заслужений економіст України Галина Кузьменко, заслужений працівник освіти України, професор Анатолій Рацул, заслужений працівник культури України Василь Босий та інші почесні гості.

Я за Артемом Стрижаковим спостерігаю досить багато років, ще з минулих виборів. Це вже досвідчена людина, яка постійно прогресує. По-перше, він постійно навчається. Мені приємно, що він має три освіти, що він захистив кандидатську за цей час. В той же час він цілком зріла людина, яка характеризується як і успішний підприємець, і людина, яка переймається містом. Мені сподобалось, що в нього хороша команда, він і сам навчає, і, можливо, і сам вчиться у них, - зазначив Леонід Шмаєвич.

Що мені подобається у команді Стрижакова – ці люди абсолютно точно розуміють, за чим майбутнє Кіровограда. У створенні тих же робочих місць, а значить -  створенні умов для інвесторів. Важливо, щоб у Кіровограді були робочі місця і студенти знали, що по закінченню вишів вони зможуть влаштуватися і мати престижні заробітні плати. Для мене це також дуже болісне питання, що Кропивницький займає перше місце по внутрішній міграції трудових сил по країні, - наголосив Леонід Шмаєвич.

Як раніше повідомляла Точка доступу, під час з’їзду партії «Перспектива міста» Артем Стрижаков презентував свою Стратегію розвитку Кропивницького «Місто мерспектив для кожного».  Перший блок Стратегії - реконструкція міста для кожного. Передбачає будівницто соціального житла, будівництво парків, благоустрій від двору до мікрорайону та реконструкцію головних візитівок міста – Ковалівського парку, площу Героїв Майдану, Набережну та Центрального скверу.

Читайте також:  Артем Стрижаков з відвертою промовою виступив на стадіоні «Зірка».

Політична реклама