Один із автомобілів благодійного фонду “ДіД” (Думай і Дій), екіпаж якого повертав додому загиблих Героїв у рамках гуманітарного проєкту ЗСУ “На щиті”, потрапив у ДТП. Волонтери оголосили збір на ремонт.

Про це повідомила волонтерка Марія Ляшко.

Наше волонтерське обʼєднання існує з початку літа 2014 року, а як благодійний фонд "ДіД" (думай і дій) – з серпня 2022 року.

Спочатку долучились допомагати наші друзі, а потім друзі друзів і пішло-поїхало. Наразі наша волонтерська родина нараховується майже 50 осіб у різних містах України. Маємо 10 екіпажів, які кожного дня здійснюють транспортування загиблих Героїв “На щиті”, та 3 екіпажі для евакуації поранених.

Також з початку повномасштабної безупинно працює екіпаж по евакуації цивільного населення з прифронтових територій.

За тиждень кожна з наших машин проїжджає більше трьох тисяч кілометрів, – розповіла волонтерка, відзначивши, що на Кіровоградщині бувають кілька разів на тиждень.

Минулого тижня один із автомобілів потрапив у ДТП. За словами Марії, на щастя, рефрижератор був порожній – екіпаж повертався з далекого відрядження.

Авто сильно пошкоджене, водій потрапив до лікарні.

Тим часом команда “ДіД” оголосила збір на ремон автомобіля, бо відсутність бодай одного екіпажу дуже впливає на темпи роботи по всій Україні.

Ремонт вартуватиме близько 240 тисяч гривень. Підтримати волонтерів “На щиті” можна за реквізитами:

Авто проєкту “На щиті”

Авто проєкту “На щиті”

Читайте також: "Хочу, щоб крізь моє тіло проростали соняшники". Пам’яті медикині "Австрійки" з Кропивницького


Головне сьогодні