Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського проведе День відкритих дверей з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня.

Про це Точці доступу повідомили в бібліотеці.

З 11.00 до 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку (майданчик обласної бібліотеки для дітей ім. А. Гайдара) відбудеться спільна загальнобібліотечна акція голосних читань віршів Т.Г.Шевченка «200 років – 200 секунд», співорганізатором якої є обласна бібліотека ім. Д. Чижевського.

В цей день із 14.00 до 17.00 в холі бібліотеки традиційно пройде відкритий перегляд літератури для відвідувачів, на якому представлені найкращі видання, найрізноманітніші за тематикою: з філософії і права, гуманітарних та суспільних наук, економіки і виробництва, історії і краєзнавства, художня література. Не залишать байдужими відвідувачів бібліотеки унікальні довідники, словники та енциклопедії.

В кожному відділі проводитимуться огляди та книжкові літературні екскурсії для читачів «Бібліотека - для тебе, бібліотека - для всіх». За гарної погоди всі охочі візбмуть участь у вуличному тривалому флеш-мобі «Алея читачів: а ми читаємо», який буде проходити на майданчику поруч з бібліотекою.

Також відбудеться молодіжна акція “Відкрий для себе українське мистецтво”, яка включає мистецьке лото та експрес-читання “9 книг мистецького року”.

Також працюватиме художня виставка Аліси Абгарян “В полоні яскравих барв”.

Традиційно можна відвідати різноманітні безкоштовні майстер-класи та веб-вікторина “Загадковий світ бібліотек”.


Головне сьогодні