Курс мезотерапії призначають для омолодження, реабілітації, рішення естетичних і медичних проблем. Це визнаний метод лікування, популярний завдяки сприятливому впливу на шкіру https://oxford-med.com.ua/services/cosmetology/mesoterapia. Чим мезотерапія відрізняється від класичних ін'єкцій?
Ін'єкції - класичний метод лікування різних захворювань і анестезії. Мезотерапевтичні мікроін'єкції ферментів, амінокислот, вітамінів, мікроелементів, мінералів, протизапальних препаратів, пептидів в основному застосовуються для вирішення проблем дерми і епідермісу:
Під час сеансу лікар обробляє область проблемної зони: обличчя, підборіддя, волосисту частину голови, зону декольте, руки, спину, долоні і ступні.
Класична ін'єкція депонує ліки в м'язову тканину або кровоносну систему безвідносно до проблемної зони. Мезотерапія вводить препарат локально. Препарат вводиться на рівень мезодерми, до 4 мм, у виняткових випадках лікар застосовує препарати з проникненням до 13мм - рівень гіподерми.
Для мезотерапії застосовуються мезоінжектор та надтонкі голки довжиною до 4-15 мм. Часто застосовуються інжектори: усі дози препарату вводяться на однакову глибину. Лінійна техніка з папулами - виключно ручна робота висококваліфікованого лікаря, під час сеансу важлива ювелірна точність.
Стандартна внутрішньовенна або внутрішньом'язова ін'єкція - це 1-3 препарати, що вводяться за 1-2 уколи. Мезотерапевтичний сеанс містить від декількох десятків до 1500 мікроін'єкций. Відмова від анестезії підвищує ефективність впливу препарату на 20-30%: шоковий ефект активізує роботу клітин і прискорює процес регенерації.
Курс ін'єкцій найчастіше передбачає введення ударної дози препарату за короткий час - 3 дні, тиждень, рідше 10 днів. Мезотерапевтичні сеанси ефективні, якщо розтягнуті у часі. Стандартний інтервал 5-10 днів, підтримуючи процедури в anti-age комплексах проводяться з інтервалом 30-45 днів. Пульс-мезотерапія при лікуванні вугрової хвороби передбачає схему 3-5 процедур з інтервалом в 2-3 дні.
Реклама
Останні новини