"Декілька квадратних кілометрів": про мальовничі околиці Кропивницького під час зустрічі в обласній бібліотеці імені Дмитра Чижевського розповіли Лариса та Юрій Лебедєви, передає Точка доступу.

Подружжя презентувало авторські світлини різних років. У добірці є навіть ті, які були зроблені 25-30 років тому в різні сезони. Лебедєви зазначають: щоб побачити новий для себе світ, зовсім необов’язково їхати за тисячі кілометрів. Іноді досить уважно роззирнутися навколо. 

Лариса Ледебєва розповіла, що разом із чоловіком вони протягом всього життя подорожують. Коли були молодші, ходили із наплічниками в далекі походи, пізніше їздили за кордон, а щоразу, маючи вільну хвилину, – мандрували поблизу Кропивницького. При цьому користувалися в основному міським транспортом.

Цей проєкт готувався дуже давно, ще до коронавірусу. Він планувався як фотовиставка у відділі мистецтв. А тепер захотілося у ці місця повернутися, помилуватися і показати все це людям.

Вона зазначила, що в добірці – світлини весняного, літнього, осіннього і зимового Кропивницького. Лебедєви фільмували Лісопаркову, річку Сугоклею і "Міськсад", Салгани, Велику Балку, район "Гірняка" і колишнього радгоспу "Тюльпан", Велику Северинку та річку Кандауровські Води, Байраки біля залізничної станції "Канатово", також в об’єктив фотографів потрапили урочища "Каскади" та "Монастирище".

Лісопаркова

Околиці Кропивницького

Дика природа

Міст через річку

Зимові квіти

Зимова рибалка

Туман

Захід сонця

Дивна квітка

Замерзлий лід

Літня рибалка

Літня природа

Жовті квіти

Водойма Кропивницький

На світлинах подружжя – місцеві жителі на лоні природи, рослини, дерева, птахи і тварини.

Весна

На низці фотографій закарбовані суворі зими, яких вже давно не бачили в Кропивницькому. 

Зима у Кропивницькому

Самі ж Лебедєви, до слова, фотографуватися не люблять. 

Лариса Лебедєва

Подружжя Лебедєвих у бібліотеці імені Дмитра Чижевського називають живою книгою, це вже майже працівники книгозбірні, оскільки нерідко збирають там людей і завжди мають чим із ними поділитися.

Читайте також: "Нескорений Херсон": у Кропивницькому презентували фотоiсторiю про супротив окупацiї (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Головне сьогодні