Десятирічному Тимофію з Кропивницького знову наклали гіпс. Втретє поспіль (ФОТО)

  • Сергій Копотієнко
  • watch_later 8 червня 2018, 15:30

  • visibility 1299 переглядів

Складається таке відчуття, що лікарська некомпетентність – зла доля родини Горових. Адже саме через неї 10-річний Тимофій з 29 квітня майже не виходить із квартири.

Читайте також: Через хибний діагноз 10-річний Тимофій більше місяця не може вийти з квартири, мамі погрожують криміналом (ФОТО)

Коротко про минуле. Наприкінці квітня Тимофій наступив на м’яч, пошкодивши ногу. У травмопункті дитячої обласної лікарні травматолог Євген Парахонько діагностував у хлопчика розрив зв’язок, при чому відмовившись робити рентген. За два тижні гіпс зняли, а лікар рекомендував «розробляти ніжку». Втім, Тимофій постійно скажився на сильний біль. Через це родина Горових за тиждень знову звернулася до обласної дитячої лікарні, де вже інший травматолог після рентгену діагностував вколочений перелом. Зрозуміло, що на ногу хлопчика одразу наклали гіпс. Зняли його у вівторок, 5 червня, в дитячій міській поліклініці на Шевченка. Якась дивна традиція: Тимофія виписали, так і не зробивши рентгенівський знімок. За словами Тетяни Горової, вона просила про це, але лікар Петро Янютін відмовив їй, сказавши, що «це не потрібно абсолютно». Також він зазначив, що у медзакладі не працює рентген-апарат. Медик запропонував зробити знімок деінде, втім, не виписавши направлення. Вкотре повіривши лікарському досвіду, Тетяна разом з Тимофієм відправилися додому.

Читайте також: Ми писали: у Кропивницькому з ноги 10-річного Тимофія зняли гіпс. Без рентгену (ФОТО)

Історія отримала продовження вже сьогодні. Весь цей час хлопчик жалівся на сильний біль у нозі. Врешті-решт жінка разом із сином відправилися знову в дитячу обласну лікарню. Тут нарешті зробили рентген. Після медичного консіліума завідувач травматолого-ортопедичного відділення медзакладу Микола Пристайко діагностував недолікований перелом. Їх, виявляється, було одразу 2 – один зрісся, інший ні. В результаті на ногу Тимофія наклали гіпс. Втретє з 29 квітня.

На прийом до дитячої обласної родина Горових потрапить більш ніж через 2 тижні – 25 червня. До цього часу хлопець, як і фактично півтора місяця поспіль, сидітиме вдома. В той час, коли його однолітки насолоджуються всіма принадами розкішного літа.

Як відомо, нині триває службове розслідування стосовно дій лікаря-травматолога дитячої обласної лікарні Євгена Парахонька, ініційоване департаментом охорони здоров’я. Точка доступу обов’язково оприлюднить його результати. Але разом із тим викликає питання: чи не є «епопея» родини Горових результатом початково неправильного діагнозу?