Добро з ароматом файної кави: до благодійної акції долучилися понад 100 тисяч жителів Кіровоградщини

  • Катерина Федченко
  • watch_later 27 лютого 2021, 10:00

До благодійної акції «Гаряча випічка та кава = добра справа» від мережі супермаркетів «Файно Маркет»  та благодійного фонду «Янгол життя» долучилось понад 114 000 жителів Кіровоградщини.

Про це повідомила директорка з маркетингу ТОВ «Вересень плюс» та мережі «Файно Маркет» Альона Язикова під час сьогоднішньої пресконференції передає Точка доступу.

З кожної проданої чашки кави, а також кожної одиниці власної випічки в мережі супермаркетів «Файно Маркет» компанія перераховувала 20 копійок на закупівлю медичного обладнання для потреб гемовідділення дитячої обласної лікарні в Кропивницькому.

За зібрані під час акції гроші благодійники придбали дуже потрібний для дитячої лікарні інфузомат (насос для дозованого та тривалого введення лікарських розчинів, - Ред).

Заступниця медичного директора дитячої обласної лікарні Лідія Ліщиновська зазначила, що придбане обладнання є надзвичайно важливим для потреб онкогемовідділення:

У відділенні знаходяться пацієнти з важкими патологіями, вони проходять складне лікування. Діти отримують курси хіміотерапії, які можуть тривати від 3 до 7 днів. За цей час ліки вводяться безперервно. Апарати, які дозують ліки автоматично, полегшують роботу медикам та полегшують лікуванням дітям.

Співзасновниця міжнародного БФ «Янгол життя» Ольга Присяжнюк зазначила, що благодійний фонд вже тривалий час співпрацює з мережею «Файно Маркет». Компанія завжди охоче долучається до будь-яких благодійних ініціатив:

Допомагати, насправді, легко. На прикладі цієї акції ми бачимо, що благодійність не завжди потребує великих витрат та багато часу. Треба просто не пройти повз. Ми вдячні мережі «Файно Маркет» за допомогу онкохворим дітям та можливість популяризувати благодійну допомогу й волонтерство.

Провідна менеджерка з маркетингу мережі супермаркетів «Файно Маркет» Ірина Протопопова зазначила, що метою акції було не просто зібрати кошти та придбати обладнання, а залучити до благодійності якнайбільше людей. Тому показовим є те, що «благодійну» каву й випічку в магазинах «Файно Маркет» придбали понад 100 тисяч людей. До акції долучалися жителі всієї області:

Ми намагалися показати, що добро робити – важливо та модно, його може робити кожен.

До речі, «Файно Маркет» вже не вперше долучається до благодійності та підтримує соціальні ініціативи. Компанія займає соціально проактивну позицію та допомагає медикам, які борються з коронавірусною інфекцією. Неодноразово «Файно Маркет» долучався до акцій на підтримку соціально незахищених жителів області, тяжкохворих дітей та безпритульних тварин.

Ірина Протопопова зазначила, що «Файно Маркет» не збирається зупинятися на досягнутому. Надалі жителів Кіровоградщини очікують нові благодійні ініціативи та акції.

Довідка. «Файно Маркет» - мережа супермаркетів, що налічує 96 магазинів в Кіровоградській і Черкаській області, має 25 власних пекарень, 11 піцерій, 32 грилів та понад 1 550 співробітників. Це магазини від формату прилавкового типу до супермаркету, які активно розвиваються у Кропивницькому, Новоукраїнці, Новомиргороді, Малій Висці, Новоархангельську, Шполі та в багатьох селах. Компанія входить у ТОП 5 найбільших платників податків у регіоні.

Компанія підтримує основоположний принцип налагодження добросусідських відносин. «Файно Маркет» має гарні відносини не тільки зі своїми сусідами, а й з постачальниками компанії, співпрацює із громадськими організаціями, спільно з якими впроваджує благодійні акції.

Читайте також: "5 копійок на благодійність": у Кpопивницькому діти з онкозахвоpювннями отpимали подаpунки (ФОТО)

Реклама