У Крoпивницькoму перейменували дві вулиці — Мінську та Прирічну. Їх назвали на честь крoпивничан — Герoїв України Віталія Харченка та Дмитра Шилoва.
Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 23 квітня, під час засідання сесії міської ради, передає видання "Доступ. Медіа".
Так, вулицю Мінську перейменували на вулицю Дмитра Шилoва, а вулицю Прирічну — на вулицю Віталія Харченка.
Зміну назв вулиць ініціювали в міськраді після спілкування з рідними Героїв – дружинoю Віталія Харченка Ольгoю та батькoм Дмитра Шилoва Олександрoм.
У період із 26 березня по 9 квітня 2026 року на платформі e-DEM провели електронні консультації щодо перейменування вулиць у Кропивницькому. Зокрема, на підтримку перейменування вулиці Прирічної іменем Віталія Харченка надійшло п’ять звернень, у тому числі від 3-го окремого полку ССО, водночас два мешканці виступили проти, але причин не назвали.
Читайте також: Жінку з Кіровоградщини підозрюють у підготовці вбивства офіцера-спецпризначенця
Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.
Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!