Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд привітав військовослужбовців 121-ї окремої бригади територіальної оборони з річницею створення підрозділу сьогодні, 18 грудня. 

Шановні військовослужбовці 121-ої окремої бригади територіальної оборони! Вітаю вас із річницею створення нашої бригади! – наголосив голова обласної ради Юрій Дрозд. – Захищаючи рідну домівку і рідну країну, ви мужньо стоїте на захисті територіальної цілісності нашої держави, гідно виконуєте свій військовий і громадянський обов’язок.  

Ваша непохитна віра в Перемогу, ваша сміливість і самовідданість, ваш героїзм надихають усіх нас і спонукають до дій. І тому – разом ми переможемо!  

Низький уклін вам за те, що наші діти можуть зростати і навчатися в школах, за те, що ми сьогодні можемо жити і працювати у вільній країні!  

Бажаємо вам повернутися до своїх родин живими і здоровими. Нехай у них панують любов і злагода! Тепла і добробут вашим домівкам!  

Вічна памʼять і безмежна вдячність полеглим захисникам, які віддали свої життя за мирне, світле майбутнє України! Низький уклін батькам, які виростили і виховали наших Героїв! Слава ЗСУ!

Реклама

Головне сьогодні