Кіровоградська обласна організація ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" проводить дослідження потреб громадських організацій та волонтерських центрів Кіровоградської області. На основі отриманих під час опитування відповідей організація спланує довготривалу програму підтримки громадських активістів та волонтерів у регіоні.

Громадські організації і волонтерські рухи після 24 лютого працюють на межі людських сил. 24 години на добу 7 днів на тиждень кожен волонтер і волонтерка приймають на себе величезний удар людського болю. Їхні серця тримають і тил, і передову. А це люди, конкретні жінки і чоловіки. Ми не просто віримо в них, ми переконані, що для волонтерів мають бути створені умови для відновлення. Саме тому, в межах роботи Ресурсного центру, ми запускаємо програми для громадських організацій і волонтерських рухів Кіровоградської області. Ми надаємо і надаватимемо не тільки менторські, інформаційні, консультативні, освітні, а й інші послуги. Наша команда хоче підтримувати ГО регіону більше і краще. Ми переконані, що сильні громадські організації – величезний ресурс, який може багато зробити для нашої Перемоги. Ми хочемо сфокусувати діяльність Ресурсного центру на тих напрямках, які дійсно потрібні громадським організаціям регіону, а також новосформованим волонтерським командам, які постійно шукають підтримки для своїх ініціатив. Результати опитування допоможуть нам сформувати річну програму підтримки організацій та волонтерських хабів регіону, орієнтуючись на їхні реальні потреби, розповіла голова організації Алла Волошина.

Учасники опитування першими отримуватимуть інформацію про грантові конкурси, навчальні, менторські та інші програми, які проводитимуть ініціатори дослідження в межах розробленої програми. Асоціація сприяння самоорганізації населення в Кіровоградській області також готова допомагати громадським активістам та волонтерам регіону з плануванням проєктів та написанням грантових заявок для них, а також поширенням інформації про важливі соціальні ініціативи  на своїх інформаційних майданчиках.

Для заповнення анкети знадобиться близько  10 хв. Вона за посиланням ТУТ. Анкету можна заповнити до 28 червня.

Читайте також: У Кропивницькому запрошують охочих на майстер-клас по виготовленню мотанки


Головне сьогодні