Найкращі артисти України їдуть до Кропивницького з унікальною виставою, у якій реалізм поєднується з буфонадою, а смішне переплітається з щемливо-життєвим. «The Best» у постановці Анатолія Хостікоєва — вистава про колишнього підполковника Антона Степановича, розмірене життя якого раптово порушують три яскраві жінки. Вони, такі не схожі між собою, боряться за увагу та серце головного героя.

Як вони опинилися у квартирі? Чому так зацікавилися ветераном? І, врешті, хто з них стане The Best для нього? Відповіді на ці питання дізнаються глядачі, що 17 травня відвідають виставу у Кропивницькому академічному українському музично-драматичному театрі імені М. Л. Кропивницького. 

На гостей вистави також чекає яскравий музичний номер (справжня кульмінація сюжету!) та багато якісного гумору від театральних зірок України.

«The Best» — перша постановка, у якій Анатолій Хостікоєв виступає не лише як режисер-постановник, але і як автор. Надихаючись ранніми оповіданнями Артура Гейлі, український театральний митець переніс сюжет у сучасні українські реалії та наповнив його героїв яскравими, такими впізнаваними рисами характеру.

Постановник зібрав справді зіркову команду. Разом з ним, на сцені запалюють видатні актриси Київського національного українського драматичного театру ім. Івана Франка: Любов Куб’юк, Людмила Смородина та Наталія Сумська.

Автор та режисер-постановник Анатолій Хостікоєв разом з продюсерським центром ARENA CS наголошують: це не просто гастрольний тур з якісною українською виставою. Метою команди акторів є збір коштів на придбання авто для ЗСУ. Тож глядачі, які цього вечора прийдуть подивитися на гру улюблених артистів, не просто отримають задоволення, але й долучаться до важливої для нашої держави справи.

Вистава «The Best» — це можливість відволіктися від напруження, «спустити пару», насолодитися грою професійних акторів. Вона вже з успіхом пройшла в кількох українських містах, а тепер нагода долучитися є у жителів Кропивницького. Не пропустіть: вільних місць все менше!

Квитки можна придбати на вебсайті KARABAS

Реклама


Головне сьогодні