Як працювали кропивницькі депутати на сьогоднійшній сесії (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Таміла Чорноморець
  • watch_later 14 лютого 2020, 18:00

Сьогодні, 14 лютого, в Кропивницькому відбулося третє засідання дев'ятнадцятої сесії міськради сьомого скликання. 

Під час сесії депутатський корпус затвердив низку міських програм, вирішив понаправляти звернення та розставити крапки над "і" з селищем Новим, передає Точка доступу.

Зібралися на сьогоднішнє засідання 36 депутатів, 7 не дійшли до сесійної зали.

Розпочали сесію традиційно з виступів представників громади. Саме під час такого виступу представник Нового звернувся до депутатів із проханням посприяти облаштуванню довгоочікуваного амфітеатру в селищі.

Перейшовши до депутатських запитів, встигли заслухати низку звернень від місцевих народних обранців. Серед них підтримали запит направити звернення до Уряду з проханням скасувати плату за розподіл газу для населення.

Також підтримали пропозицію депутатки виділити додаткове фінансування на індивідуальні засоби захисту для працівників медичних та освітніх закладів, у зв'язку з коронавірусом.

Заслухавши звіт начальника міської Нацполіції Андрія Гудіми, народні обранці відправилися на обідню перерву.

Із перерви до сесійної зали дійшли лише 28 депутатів, потім таки підійшли ще двоє, адже при голосуванні "висвітлювалися" 30 голосів.

Чи не одним із найважливіших прийнятих на сьогоднішній сесії стало рішення про реорганізацію Новенської селищної ради та призначення старости для селища.

Також приємні новини від сьогоднішньої сесії є і для освітян, адже за рахунок залишків минулорічної субвенції, їм дофінансують зарплатний фонд.

Як сьогодні пацювали місцеві народні обранці - дивіться у фоторепортажі Олександра Козловського: