Як у Кропивницькому працювали новообрані депутати міськради на своїй першій сесії (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Таміла Чорноморець
  • watch_later 4 грудня 2020, 15:15

У Кропивницькому новообрані депутати міськради сьогодні пройшли, так би мовити, "бойове хрещення" першим сесійним засіданням, передає Точка доступу.

На початку сесії зареєструвалися 35 місцевих народних обранців, проте згодом, судячи з результатів голосувань, таки ще 3 дійшли до сесійної зали. 

Розпочалася сесія із урочистого складання присяги Андрієм Райковичем, якого вдруге поспіль кропивничани обрали на посаду міського голови.

Потім депутати ожразу ж прийняли важливе рішення - перейменували міськраду міста Кропивницького на Кропивницьку міськраду. 

Надалі сесія наповнилася низкою кадрових рішень.

Найперше, депутатський корпус організував голосування для обрання собі очільника - секретаря міськради.  Міський голова запропонував віддати секретарське крісло Олегу Колюці, який у міськраді очолював управління комунальної власності та був обраний до нового скликання депутатом від партії "Пропозиція".

Після всіх належних процедур із обранням лічильної комісії, підготовкою бюлетнів та самого голосування, Олег Колюка таки зайняв місце секретаря міськради 8-го скликання.

Наступною посадою для нового призначення стала староста селища Нового, яке цьогоріч стало старостинським округом громади міста Кропивницького. Андрій Райкович запропонував кандидатуру на цю посаду очільниці ЖЕО №2 у Кропивницькому Любові Марченко. Новоспечені народні обранці підтримали таку пропозицію.

І заключними серед обов'язкових кадрових перестановок стали призначення заступників для міського голови.  Всі 4, запропоновані Андрієм Райковичем кандидатури, депутатський корпус підтримав. А також призначили і нову керуючу справами виконавчого комітету міськради.

Наостанок, новоспечені місцеві депутати своїм рішенням погодили нарахування міському голові заробітної плати та різних надбавок до неї, згідно з положеннями постанови Кабміну. До речі, розглядаючи це питання, вчергове згадали, що всю свою зарплату міського голови Андрій Райкович перераховував і надалі перераховуватиме малозабезпеченим родинам.

Детальніше, як працювали на першій сесії депутати міськради нового 8-го скликання, дивіться у фоторепортажі Олександра Козловського:

Читайте також: Сергій Кузьменко склав присягу на посаді міського голови Олександрії