Юлія Тимошенко - реальна альтернатива нинішній владі

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 29 грудня 2018, 12:00

  • visibility 30 переглядів

Лише Юлія Тимошенко здатна стати реальною альтернативою нинішній владі, тому 2018 рік у політичному та електоральному сенсі став роком Тимошенко.

Таку думку у коментарі виданню «Вечірні вісті» висловив політолог, директор глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Юлія Тимошенко найдосвідченіший та найефективніший політик, тому ніхто, крім неї, не може скласти серйозної  конкуренції нинішній владі. Виборці це розуміють  та підтримують її.

Тимошенко провела серію загальнонаціональних тематичних форумів. Під час їх проведення вона позначила ключові елементи своєї майбутньої програми і в разі її перемоги — нового курсу влади, - повідомив Вадим Карасьов.

Інші політики більше займаються піаром та пошуком інформаційних приводів, а не пошуком реальних шляхів вирішення проблем.  Незважаючи на критику і складні політичні умови, Тимошенко збільшила розрив з другим місцем в рейтингу.

У лідера партії «Батьківщина» залишаються широкі можливості для нарощування електорату і разом з тим Тимошенко стане беззаперечним лідером президентських перегонів.

У лідера "Батьківщини" є можливості для нарощування рівня підтримки. По-перше, офіційний старт кампанії мобілізує електорат. По-друге, потрібно враховувати тих виборців, які не визначилися. Часто вони схильні підтримувати фаворита гонки. Тож можливо, що частина невизначених визначиться саме на користь Тимошенко, - повідомив Карасьов.

Враховуючи ці фактори, ймовірною переможницею майбутніх президентських виборів стане саме Юлія Тимошенко. Проте, на думку політолога, їй не потрібно зменшувати темп та продовжувати працювати у тому ж напрямку.

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтеся на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.

Р