В Україні внесли зміни до екзаменаційних білетів для складання теоретичного іспиту з водіння.

Прo це Тoчці дoступу рoзпoвів гoлoвний спеціаліст зі зв’язків з грoмадськістю регіoнальнoгo сервіснoгo центру МВС у Кірoвoградській oбласті Сергій Вoскoбoйник.

Кожен охочий, хто готується стати водієм, може самостійно опанувати теоретичний модуль, зокрема і Правила дорожнього руху. Перевірити свої знання можливо за допомогою тестових питань, які входять до екзаменаційних білетів та розміщені у вільному доступі.

З 15 січня ці питання оновили.

До прикладу, зміни стосуються механічних транспортних засобів, які поза населеними пунктами повинні вмикати денні ходові вогні, перевезення дітей в автомобілях та інші зміни, які були враховані до тестових питань. 

Нові тестові питання та варіанти відповідей можливо переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС, щоб краще підготуватись до теоретичного іспиту.

Нагадуємо, що теоретичний іспит зі знань Правил дорожнього руху в сервісному центрі МВС, як і раніше, містить 20 запитань. Кандидат у водії має 20 хвилин аби надати відповіді. Під час тесту можна зробити 2 помилки, якщо більше – іспит не складено. Питання розподіляються за таким принципом:

  • 10 – про правила дорожнього руху;
  • 4 – з основ безпеки руху;
  • 4 – про будову та експлуатацію транспортного засобу відповідної категорії;
  • 2 – про надання першої домедичної допомоги.

Кандидат у водії має необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту.

Наступна спроба можлива не раніше ніж через 10 днів.

Нагадуємо, що майбутні водії можуть пройти теоретичну частину навчання в автошколі або опанувати її самостійно. Для цього стане корисним онлайн-тренажер із ПДР.

Він відображає всі питання, які будуть на теоретичному іспиті.

З 4 травня 2024 року транспортні засоби, на яких проводиться практичне навчання та складання іспитів, будуть позначатись літерою “Н”, а не “У”.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію шукайте на сайті.

Читайте такoж: Пілотний проєкт зі складання “Прозорих іспитів” розширюється по всій Україні


Головне сьогодні