Концерт Жадана, колесо огляду, ресторан: як кропивничани робили пропозиції своїм коханим (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 14 лютого 2020, 13:10

У День всіх закоханих Точка доступу вирішила додати трішки романтики в життя наших читачів: цікаві та романтичні історії освідчення кропивничан. Кохайте та будьте коханими:)


Дмитро та Яна Бабак, одружені менше року

Дмитро зробив пропозицію Яні на концерті гурту "Жадан і собаки".

ДмитроКоли я побачив анонс концерту гурту "Жадан і собаки", одразу зрозумів, що це чудовий варіант освідчитись. Ми з Яною дуже полюбляємо цей гурт і творчість Жадана. Потім почалася процедура підготовки: зв'язався з Олександром Ратушняком, що організовував концерт, узгодили з Сергієм Жаданом. Перед концертом з ним окремо зустрілися і погодили всі нюанси. На самому концерті мною вже все було розплановано: я йду після конкретної пісні за куліси, беру там квіти, у цей час Яну підводять до сцени, а ззаду вже чергують фотограф та мої знайомі з нашатирем, на випадок, якщо у моєї коханої емоції занадто переповняться. До цього часу я сотні разів виступав публічно і не мав вже жодного страху, але не цього разу. На щастя, все пройшло чудово і, найголовніше, вона сказала "так".

Яна: Для мене це було частково очікувано, частково ні. Очікувано тому, що ми на той час вже потроху планували перехід до нового етапу в стосунках. Неочікувано - тому що я стереотипно уявляла собі пропозицію руки і серця будь-де: ресторан, подорож, або ж ефір "Радіомайдану", під час якого ми познайомились, але точно не на концерті улюбленого письменника. Емоції, звісно, переповнювали. Було трохи ніяково від того, що такий інтимний момент довелося розділити із сотнями людей, які вітали нас на концерті, і ще кілька місяців після нього - у мережі, навіть просто на вулиці. І хоча, насправді, мене досить важко чимось здивувати, але Дімі це вкотре вдалося. Такі моменти запам'ятовуються на все життя - буде що потім дітям розказувати.


Олександр та Ольга Козловські, одружені 4 роки

Олександр зробив пропозицію Ользі на оглядовому колесі і все було б добре, якби не той факт, що наречена дуже боїться висоти)

Саша: Ми з Олею зустрічалися близько півроку, до цього просто були друзями. Швидко прийняв рішення зробити пропозицію коханій: гуглив різноманітні ідеї. Спочатку, хотів запропонувати Олі стати моєю дружиною в кінотеатрі: перед сеансом показати ролик з освідченням, але про це не вдалося домовитися.

Потім виникла ідея освідчитися під час побачення в парку на оглядовому колесі. Але мій план ледь не провалився: виявилося, що Оля боїться висоти. Я її ледве "затягнув" на атракціон. В голові вже придумував план "Б" та, на щастя, її вдалося вмовити. Сіли ми в кабінку, піднялися на висоту, дістаю каблучку, а Оля вхопилася руками за поручень: вона боїться висоти, а тут ще й пропозицію роблять! Сказав, що хочу, аби вона прожила своє життя разом зі мною. Боявся, що кохана скаже "ні". Але все було класно! Вона погодилась! Потім разом сміялися і Оля каже, що я спеціально затягнув її на таку височінь, щоб їй не було куди тікати).


Віталій та Анастасія Паршенкові, одружені півтора роки

Віталій зробив пропозицію Анастасії в день свого народження. Освідчення відбулося в одному з ресторанів Кропивницького.

Віталій: Ідея зробити пропозицію виникла спонтанно. Вирішив освідчитися у свій День народження: спрацював ефект несподіванки (посміхається, - Ред.). Хоча обручку купив заздалегідь, не міг підібрати підходящий момент - День Валентина я якось пропустив). Під час освідчення особливо не хвилювався, думав лише про те, щоб офіціанти все зробили правильно, вчасно винесли обручку та не зіпсували момент.

Анастасія: Я абсолютно не підозрювала, що коханий зробить мені пропозицію. В цей день у нього був День народження, а я захворіла. То ж ми до останнього не знали, чи будемо святкувати, але в останній момент вирішили піти посидіти в одному із закладів міста. Під час вечері в ресторані Віталій постійно хвилювався та кудись виходив. Вечеря закінчилася і я говорю: "Пішли додому", а він мені у відповідь: "Почекай, ще ж дисерт". А я ж ніякого десерту не замовляла! Вийшов офіціант, виніс тацю на якій лежала обручка. Я не хвилювалася, мабуть, в мене був шоковий стан. Хвилювання та усвідомлення того, що сталося, прийшло пізніше. 

Читайте також: Як добре Ви знаєте романтичні місця Кропивницького (ТЕСТ)

Читайте також: Люди Кропивницького: інтерв’ю з галеристом та меценатом Миколою Цукановим (ФОТО)

Фото обкладинки з відкритих джерел