Кулінарні битви, парад наречених та зірки: Новомиргород відзначив подвійне свято (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 17 липня 2017, 16:25

  • visibility 1369 переглядів

Учора, 16 липня, у Новомиргороді Кіровоградської області відзначили подвійне свято –День міста та День гірника. Відзначало місто з розмахом – програма була цікавою, насиченою та повною приємних несподіванок. Головним спонсором та співорганізатором традиційно стала виробнича компанія «Велта».

Епіцентром усіх подій стала центральна частина міста – головна площа та міський парк, де протягом дня відбулося чимало заходів – від спортивних змагань до кулінарного майстер-класу. Програма дня була не просто насиченою, а й дуже різноманітною, тому кожен житель міста, від малого до великого, зміг знайти відпочинок до душі.

Святкування, у прямому сенсі, почалося яскраво, бо з самого ранку на центральній площі міста провели фестиваль кольорів, або, як його ще називають – фестиваль Холі. В той же час, розпочався й спортивний фестиваль «Сила нації», який тривав протягом дня.

До програми фестивалю входять різні направлення – силові та ігрові види спорту. До перших видів відноситься кросфіт, де навантаження обирається відповідно до віку й статті, а головними критеріями оцінки учасників є технічно правильне виконання вправ за якомога короткий проміжок часу. До ігрових відносять стрітбол 3х3 та 1х1, а також конкурси на «найкращого данкера» (закидування м'яча у стрибку в кільце висотою 3,05 м) та «кращого снайпера» (самий влучний кидок м'яча в кільце).

Наш фестиваль всеукраїнський, він проходить у різних містах України й відкритий для всіх бажаючих. Участь завжди безкоштовна, а переможці отримують грошові винагороди. Сьогодні зареєструвалися команди з Кропивницького, Черкас, Запоріжжя та місцеві, новомиргородські команди, –розповів організатор заходу, представник Федерації баскетболу України Валерій Лісун. – Ці змагання у Новомиргороді ми проводимо вже другий рік поспіль. Цього року турнір ще кращий: баскетбольне кільце більш професійне, корт новіший, нове силове обладнання та вражаючий призовий фонд.

У змаганнях зі стрітболу взяли участь 16 команд різного віку. Переможців визначили у двох категоріях дорослі та діти, а кращі команди отримали грошові та подарунки від спонсорів.

Паралельно протягом дня проходив святковий ярмарок з сувенірами, розвагами та смачною їжею. На території від центральної площі до міського парку встановили різноманітні атракціони для малечі – батути, тир, каруселі. А вдень у парку проводили різноманітні майстер-класи та цікаві заходи, такі, як парад наречених.

Пообіді біля головної сцени переможець шоу «Майстер шеф» Євген Клопотенко провів кулінарний батл для жителів міста. Для цього він обрав серед гостей свята двадцять чоловік та поділив їх на дві команди. Кожна з них отримувала завдання з приготування їжі на час з використанням запропонованих продуктів. В іншому конкурсі учасники мали приготувати три різні страви, але з деякими труднощами – одна з команд – без використання ножів, інша – зі зв'язаними руками. Тому учасники мали продемонструвати не лише свої кулінарні таланти, а й вміння працювати у команді.

Євген Клопотенко розповідав учасникам, як приготувати смачну страву, поєднуючи, на перший погляд, несумісні продукти. Та запропонував їм приготувати десерт з овочів, сиру, соєвого соусу, грибів та інших екзотичних для цієї страви продуктів.

Наприкінці майстер-класу відомий кулінар подарував учасникам конфітюр власного приготування та зробив фото на згадку.

Таку насичену розважальну програму доповнив вечірній концерт за участю відомих артистів, який був організований за підтримки виробничої компанії «Велта». Кілька тисяч містян та гостей міста, які ввечері зібралися на центральній площі, розважав ведучий та шоумен Юрій Ткач, відомий як Юрчик з «Країни У» та «Одного разу під Полтавою». А свято продовжили виступи українських артистів – Солохи та відомого співака Віталія Козловського. Інтерв'ю з цими зірками можна буде прочитати згодом на Точці доступу.

Після завершення концертної частини розпочався open-air за участі популярного DJ Claude. Кульмінацією вечора стало яскраве вогняне шоу.

Детальніше – у фоторпоражі Олександра Козловського