Учора, 21 червня, у селищі Олександрівка Кропивницького району водій легковика врізався в огорожу, його та пасажира госпіталізували.
Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Кіровоградській області, передає видання "Доступ. Медіа".
Як зазначається, подія сталася близько 21:00. Легковик врізався в огорожу приватного подвір'я. Внаслідок удару травми отримали водій і пасажир. Пасажир вибрався з автомобіля самостійно, натомість водія заблокувало у автівці.
Рятувальники дістали постраждалого та передали його медикам. Працівники екстреної медичної допомоги госпіталізували обох чоловіків.
Читайте також: На Кіровоградщині зіткнулися два легковики: постраждалу жінку госпіталізували.
Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.
Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!