Lviv Croissants з‘явиться в центрі Кропивницького: подробиці відкриття «пекарні щастя»

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 7 листопада 2019, 17:15

  • visibility 2392 перегляда

Те, що здавалося неможливим, але стало реальністю – в самому серці Кропивницького відкриється пекарня, чиї круасани знають далеко за межами Львова. Lviv Croissants – це національна мережа пекарень, яких вже сьогодні по Україні відкрито понад 90, що працюють в 38 містах України. Тепер і у жителів Кропивницького буде можливість скуштувати відомий Львівський круасан в своєму рідному місті.

Круасан, на нашу думку, - ідеальна альтернатива бургерам і сендвичам з великою перевагою - це не тільки ситно і смачно, але так само корисно.

Ми створені для того, щоб в осінній чудовий день, після виснажливого шопінгу, під час напруженого робочого дня і після нього, перегляду улюбленого спектаклю чи просто під час прогулянки – ситно нагодувати Вас, Ваших друзів і всю Вашу родину новинкою, якої до цього не було в Кропивницькому, - зазначають організатори відкриття.

Отже, в пекарні «Lviv Croissants» можна буде посмакувати свіжоспеченими, хрусткими круасанами, гарно провести час в сучасному, затишному та комфортному місті.

Чекаємо Вас у пекарні щастя «Lviv Croissants» у Кропивницькому. Ми радо Вам запропонуємо не тільки солодкі круасани, а й круасани з м'ясною, сирною і рибною начинкою. Ну і звичайно ж порадуємо Вас великим вибором напоїв на будь-який смак і колір.

Де: вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 29

Коли: 13 листопада о 12.00 год.

Читайте також: До Кропивницького приїде Сергій Притула та «Вар’яти»