Міська рада визнала ситуацію з теплопостачанням у Кропивницькому надзвичайною

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 13 жовтня 2021, 12:05

Вiдсутнiсть газопостачання бюджетним установам Кропивницького для включення опалення визнали надзвичайною ситуацiєю.

Про це повiдомляє Точка доступу з посиланням на пресслужбу мiської ради.

Ситуацiю у Кропивницькому, що склалася у зв’язку з вiдсутнiстю постачання природного газу бюджетним установам в осiнньо-зимовий перiод 2021/2022 року та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення мiста, завдання значних матерiальних збиткiв, вiдповiдно до пункту 24 частини першої статтi 2 Кодексу цивiльного захисту України, визнали надзвичайною, —  зазначили в пресслужбi.

Вiдповiдне рiшення прийняла мiська комiсiя з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй на позачерговому засiданнi у вiвторок, 12 жовтня.

Члени комiсiї встановили, що станом на 11 жовтня 2021 року вiдсутнє постачання природного газу бюджетним установам Кропивницького, внаслiдок чого порушені нормальнi умови життєдiяльностi населення в 16 закладах освiти —  до 8,41 тис. осiб, в п’яти закладах соцiальної сфери — понад 100 осiб, в чотирьох закладах охорони здоров’я — до 600 осiб та в шести закладах культури — до 1,4 тис. осiб. Матерiальнi збитки вiд наслiдкiв надзвичайної ситуацiї пiдраховують.

Надзвичайну ситуацiю на територiї мiста, спричинену вiдсутнiстю постачання природного газу бюджетним установам, вiдповiдно до Нацiонального класифiкатора надзвичайних ситуацiй квалiфiкували, як надзвичайну ситуацiю техногенного характеру мiсцевого рiвня.

Комiсiя дозволила управлiнню освiти Кропивницької мiської ради, комунальним закладам НВО № 17 та  “Вiкторiя-П” провести переговорну процедуру закупiвлi природного газу, а також, у разi потреби, iншим бюджетним установам мiста.

Вiддiл з питань надзвичайних ситуацiй та цивiльного захисту населення мiської ради отримав доручення надати копiю протокольного рiшення мiської комiсiї з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй до управлiння з питань цивiльного захисту, оборонної роботи та взаємодiї з правоохоронними органами обласної державної адмiнiстрацiї для подачi до ДСНС України повiдомлення про виникнення надзвичайної ситуацiї у Кропивницькому.

Читайте також: "Кiровоградгаз" розрахував щомiсячну плату за розподiл газу для споживачiв

Фото обкладинки: Україна — Факти