«Місто перспектив для кожного»: Стрижаков презентував стратегію розвитку Кропивницького

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 7 жовтня 2020, 18:30

Лідер політичної партії «Перспектива міста», кандидат на посаду міського голови Кропивницького Артем Стрижаков у рамках з’їзду на стадіоні «Зірка» презентував потужну та унікальну стратегію розвитку міста на найближчі п’ять років «Місто перспектив для кожного», передає Точка доступу.

«Місто перспектив для кожного» - послідовна та вивірена система дій на найближчі 5 років, яка дозволить за короткий термін перетворити Кропивницький на сучасне, безпечне, розбудоване та справедливе місто.

Стратегія складається з трьох блоків, які містять чіткий перелік дій, необхідних для того, щоб зробити обласний центр справжнім європейським містом.

Реконструкція міста для кожного:

«Розвинене місто – робота і відпочинок для кожного».

Артем Стрижаков впевнений, для того, щоб Кропивницький став комфортним містом для роботи та відпочинку, його необхідно активно розбудовувати: будувати соціальне житло, облаштовувати парки, запускати сучасні сміттєпереробні потужності.  Стратегія Стрижакова передбачає реконструкцію головних візитівок міста: Набережної, площі Героїв Майдану, Ковалівського парку, Центрального скверу.

Саме реконструкція та благоустрій центральних візитівок нашого міста зробить його туристично привабливим та стимулюватиме місцеву економіку, - зазначив Артем Стрижаков.

Окремий пункт - благоустрій від двору до мікрорайону.  Для комфортного життя у Кропивницькому необхідно проводити благоустрій не лише окремих об’єктів.

Ми повинні провести капітальну реконструкцію від дворів до мікрорайонів. Двір – це продовження квартир, тому необхідно створити сприятливі умови для проведення дозвілля в усіх мікрорайонах міста. Ми створимо комфортні умови для відпочинку містян», - зазначив лідер «Перспективи міста».

Комунальні служби для кожного – другий блок Стратегії Стрижакова.

Це і модернізація системи опалення – в першу чергу – автономки в об’єктах соціальної та бюджетної сфери, надання дозволів всім містянам на встановлення індивідуального опалення, а малозабезпеченим виділити допомогу з міського бюджету. Щоб зменшити енерговитрати, необхідно провести утеплення будинків.

До цього блоку також входить створення та запровадження в роботу системи реагування на комунальні проблеми городян «Оперативний виклик». Кожен містян може зможе звернутися за допомогою по безкоштовній відкритій лінії або по додатку у смартфоні.  Процес діятиме за принципом «Викликав – приїхали – відремонтували». 

Справедливий бюджет для кожного мікрорайону – третій блок Стратегії Стрижакова

«Бідне місто - де крадуть» - чесний розподіл грошей громади, і кошти міста не мають  йти не на одне велике будівництво, а на усі мікрорайони обласного центру.  Стратегія передбачає запровадження системи антикорупційного контролю «Справедливе місто». Вона передбачає багато важливих речей: і контроль відкритості тендерів та виконання робіт підрядниками, і чесну конкуренцію у наданні комунального майна та землі, і пріоритет у фінансуванні шкіл, дитячих садочків, закладів соціальної інфраструктури.

Влада повинна забезпечити чесну конкурентність і прозорість у наданні комунального майна і землі.

«Гарантія 10 років – економія і безпека» - тротуари і дороги за сучасними технологіями.

Дороги та тротуари повинні бути якісними та безпечними. У жодного міста в світі немає грошей, щоб кожні 3 роки перестелювати асфальт. Так чому у нас намагаються зробити неможливе? - зазначив лідер «Перспективи міста».

«Від чистого Інгулу - до околиць без алергенів» - здорове довкілля для кожного.

Команда Стрижакова готова реалізувати підготовлену антиалергенну програму, щоб містяни щороку не страждали від амброзії та інших алергенів,  а також програму по гуманному регулюванню безпритульних тварин.

Також  у Кропивницькому  реалізують низку завдань для того, щоб жити в екологічному просторі: очистити Інгул та підтримувати в ньому здорову екосистему, доглядати за зеленими насадженнями і висадження 10000 нових, привести до ладу громадські пляжі.

Артем Стрижаков впевнений, що децентралізація дала унікальний шанс для розвитку всіх українських міст. Проте, на жаль, влада Кропивницького за п’ять років не змогла реалізувати ці можливості:

Нагадаємо, Артем Стрижаков з відвертою промовою виступив на стадіоні «Зірка».

Політична реклама