На Ferrari, Porsche та Mercedes стоять українські запчастини

  • watch_later 19 травня 2015, 19:48

  • visibility 29 переглядів

Не всі знають, що вітчизняні підприємства є постачальниками багатьох іменитих автовиробників. Розповімо про найбільш великих з них.

Сьогодні в Україні налічується добрий десяток заводів, які випускають різні компоненти для таких відомих автомобільних автовиробників як Audi, BMW, Fiat, Daimler, Skoda, Vokswagen. Більше того, є серед них і такі елітні марки як Porsche і навіть Ferrari. Більшість з них розташовані на території Західної України.

Відкриває перелік ВО «Карпати», яке випускає електропроводку для таких машин як Porsche, Mercedes, Volkswagen і Skoda. Інше підприємство - «Точприлад» з Мукачева спеціалізується як на проводці, так і на акустиці і ряді інших електронних компонентів - для BMW, Land Rover, Mercedes, Volkswagen та ін. «Точприлад» працює в партнерстві з такими відомими виробниками акустичних систем як австрійською фірмою Knowles і бельгійської D & M. Третє підприємство - «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед» (Івано-Франківськ) випускає також проводку, а також коннектори для BMW, Opel, Mercedes, Skoda, Fiat.

А ось підприємство «Костал-Україна» знаходиться в Київській області (Переяслав-Хмельницький) і спеціалізується на електроніці, у тому числі для виробництва рульових колонок. Воно є дочірнім підприємством німецької компанії KOSTAL, яка налічує 18 заводів по всьому світу. Клієнти компанії - Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes, Renault, BMW та ін.

Цікавим є й підприємство «Бадер Україна» з Львівської області (м. Городок), що випускає шкіряні чохли для машин такого бренду як Audi.

Особливо відзначилася з українських постачальників фірма «ВЕТ Аутомотив Україна» (Закарпатська область, м Виноградів), яка постачає системи підігріву сидінь, а також електронні датчики не тільки для BMW, Mercedes, Opel, Volkswagen, але також і для Ferrari і Porsche.

Що ж стосується автомобілів японський марок, то в Україні для машин Nissan випускає електропроводку чернівецький завод «SEWS України». А в Тернопільській області знаходиться Sumitomo Electric Bordnetze - міжнародний виробник кабелів. В Україні перший кабельний завод Sumitomo з'явився в 2006 році. Його клієнт - компанія Volkswagen.

І, нарешті, «Виробниче підприємство - автомобільні технології» з міста Краковець Львівській області входить в «Бош Україна» і є постачальником запчастин для таких брендів як Volkswagen, BMW, Mercedes і ряду інших. На заводі займаються відновленням старих генераторів і стартерів, які поставляються на європейські склади.

Джерело: Автоцентр