На Кіровоградщині припинили діяльність конвертаційного центру (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 12 березня 2019, 09:40

  • visibility 229 переглядів

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області, припинили діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Кіровоградської та Київської областей з мінімізації податків та переведення коштів у готівку.

Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на прес-службу ГУ ДФС в Кіровоградській області.

Організував незаконну діяльність житель Київської області, незаконну діяльність здійснювали за допомогою суб’єктів господарювання, зареєстрованих на території Кіровоградської та Київської областей.

Клієнти конвертаційного центру перераховували на розрахункові рахунки підприємств - учасників КЦ грошові кошти за нібито поставлені товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги), які потім переводилися у готівку. Плата за переведення коштів у готівку становила більше 10 відсотків від суми операції.

Формування податкового кредиту СГД - учасниками конвертаційного центру по ланцюгу постачання через ряд транзитних СГД здійснювалося за рахунок відображення операцій з купівлі імпортованих товарно-матеріальних цінностей.

Протягом 2017-2019 років обіг проконвертованих конвертаційним центром коштів склав близько 90 млн гривень.

За результатами проведених, на підставі ухвал слідчого судді, співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області обшуків, вилучено 19 печаток та штампів СГ, які входили до складу центру, комп’ютерну техніку, фінансово-господарську документацію, чорнові записи, накопичувачі пам’яті, грошові кошти у розмірі 72 тис. грн та 2,2 тис. доларів США.

По кримінальному провадженню здійснюється досудове розслідування, триває збір доказів по документуванню злочинної діяльності осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, та подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Читайте також: У Кpопивницькому погpабували приміщення у якому знаходиться спецінспекція

Читайте також: На Кіpовогpадщині є близько 100 вакансій із заpплатою понад 10 тис. грн