Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд сьогодні, 13 грудня, провів прийом жителів області з особистих питань.

Обласна рада відкрита для людей. Зараз, під час війни, для наших громадян особливо важлива підтримка та допомога влади. Кожної другої середи місяця з 9 до 11 години я проводжу прийом громадян з особистих питань. Кожне озвучене питання чи проблема – однозначно на часі для їхнього вирішення, – наголосив Юрій Дрозд. 

Серед звернень жителів області – питання у сфері земельних відносин, зокрема, щодо умов сплати за користування земельною ділянкою, скарги на роботу правоохоронних органів. Низка питань стосувалася отримання допомоги з ремонтом житла через вибух, а також – потреби громадян у наданні гуманітарної допомоги. 

Усі питання – на контролі. Після їхнього опрацювання кожен житель області, що звернувся до голови обласної ради, отримає юридично обґрунтовану відповідь на питання та скарги. 

Нагадаємо, особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом по телефону (0522) 30-15-82 (додатковий код 10). Також до обласної ради можна звернутися письмово за адресою: пл. Героїв Майдану, 1, м. Кропивницький, 25022, або засобами електронного зв'язку: oblrada@shtorm.com.


Реклама


Головне сьогодні