Огляд і характеристики зимових костюмів Норфін для дощу та морозу

 • Редакція Точки Доступу
 • watch_later 25 листопада 2021, 12:45

Раніше, для того щоб зігрітися, рибалкам доводилося використовувати величезну кількість шарів одягу. Щоб берегти тепло, часто застосовують багатошаровість. Для цього вдягали білизну, теплі костюми, а також фуфайку, ватяні штани. Такий одяг зберігав тепло, проте дуже швидко ставав мокрим, вбираючи вологу. Тому під час мокрого снігу або дощу ватяні штани і куфайка стають дуже важкими, що сповільнює швидкість руху рибалки.

Переваги зимового одягу від Норфін

З розвитком легкої промисловості, і розробкою нових тканин, ситуація істотно змінилася. Значна кількість спортивних компаній пропонує своїм клієнтам широкий асортимент зимових костюмів для активного відпочинку. Компанія Норфін, товари якої можна знайти в магазині norfin.com.ua протягом 20 років радує клієнтів якісними товарами за доступними цінами.

Основна перевага зимових костюмів від Norfin:

 • Використання унікального утеплювача, який має багатошарову структуру, і відрізняється наявністю бульбашок повітря. Це додатково утримує тепло, але при цьому не сковує рухів, не збільшує одяг в обсязі.
 • При максимальних теплоізоляційних характеристиках, такий одяг дуже легкий. Застосування двошарової мембрани дозволяє використовувати зимовий костюм Norfin під час сильних опадів, і риболовлі на льоду або з човна.

Характеристики костюмів-поплавців

У лінійці Norfin є спеціальні костюми, які називаються поплавцями. В області спини і рук вшиті прокладки, які містять в повітря. Саме вони виштовхують рибалку на поверхню водойми, не дозволяючи йому втопитися та захлинуться. Наявність яскравого забарвлення у верхній частині костюму, дозволяє помітити потопаючу людину здалеку іншим рибалкам.

Зазвичай костюм-поплавок виготовляється у вигляді цілісного комбінезону для оптимального захисту і перешкоджанню проникнення вологи під одяг. Всі костюми компанії Norfin складаються з напівкомбінезону і подовженої куртки. Практично у всіх моделях в зоні поясу є стяжка, за допомогою якої можна стягнути куртку, перешкоджаючи проникненню холодних потоків повітря під одяг. Напівкомбінезон доповнений високою спинкою, що додатково захищає рибалку під час активних фізичних навантажень, буріння лунок, швидкої ходьби по глибокому снігу. Незважаючи на те, що одяг дуже теплий, він дозволяє тілу дихати. Це можливо завдяки використанню двошарової мембрани, які випускає пар назовні, але не пропускає вологу всередину. Навіть в умовах активних фізичних навантажень, рибалка не спітніє, але при цьому і не змерзне.

Кращі зимові костюми Норфін для риболовлі під час дощу

У лінійці компанії Norfin є кілька костюмів, які рекомендовано використовувати при різних погодних умовах. Деякі з них відрізняються високими показниками водонепроникності, і рекомендовані в період сильної зливи або мокрого снігу. В умовах високої вологості і опадів рибалка не змокне.

Водостійкі зимові костюми Норфін:

 • Norfin Extreme. Цей костюм має високий показник водонепроникності, яка дорівнює 12 000 мм. Крім цього його можна сміливо вдягати під час сильних морозів, так як він розрахований на експлуатацію до -45°. Це відмінне рішення для дуже холодної зими з мінливим кліматом, періодичними дощами. Також підійде для експлуатації під час сильного мокрого снігу.
 • Ще одним відмінним варіантом, з високим ступенем водонепроникності, є Norfin Arctic 3. Показник водонепроникності дорівнює 8 000 мм. Також комплект відрізняється високою паропроникністю, завдяки чому одяг можна використовувати під час активних фізичних навантажень.
 • Norfin Verity Pro Blue https://norfin.com.ua/kostum-norfin-verity-pro-blue-r.s/ можна одягати теплою зимою, або холодною осінню та весною. Показник водонепроникності дорівнює 12 000 мм. У костюмі можна активно рухатися, завдяки тому, що показник паропроникності дорівнює 8000 г/м²/24 год. Варто враховувати, що костюм можна вдягати при температурі до -10 градусів.
 • Костюм-поплавок. Показник водонепроникності складає 8 000 мм. Одягати костюм можна при температурі до -20 градусів. Має унікальний дизайн, виготовлений у вигляді цілісного комбінезона.

Огляд кращих костюмів Норфін для сильних морозів

Якщо планується риболовля під час сухої і морозної погоди, то рекомендовано придбати комплекти, які відрізняються високим показником паропроникності, та двошаровим утеплювачем. Завдяки цьому куртка добре утримує тепло всередині, але навіть при активних фізичних навантаженнях рибалка не пітніє. У лінійці Norfin є костюми, які можна вдягати при активних фізичних навантаженнях під час сильного морозу.

Серед них можна виділити:

 • Norfin Discovery
 • Norfin Arctic
 • Norfin Atlantic

Ці костюми дозволено вдягати при температурі -30-45 градусів. Завдяки високому показникові паропроникності, дозволені високі фізичні навантаження. Тому в таких костюмах можна не тільки рибалити, але і кататися на лижах, сноуборді.

Реклама