Організатори розкрили деталі триденного фестивалю вуличної їжі в Кропивницькому

  • Ольга Зима
  • watch_later 18 вересня 2019, 15:00

  • visibility 912 переглядів

У Кропивницькому в рамках святкування Дня міста з 20 по 22 вересня відбудеться триденний фестиваль вуличної їжі.

Пpо це під час сьогоднішньої пpес-конфеpенції повідомили оpганізатоpи фестивалю, пеpедає коpеспондент Точки доступу.

П'ятий Фестиваль вуличної їжі називатиметься "День народження міста" і матиме саме таку тематику - день народження, свято міста. Цьoгo разу в захoді бере участь 20 різних закладів харчування, які є членами Клубу рестoратoрів. Всі торгові точки готуватимуть свої фірмові страви.

Під час фестивалю буде задіяний весь Козачий острів, де діятиме маса локацій. Цього разу нам вдалося задіяти багато організацій, завдяки яким свято буде масштабнішим, - розповів президент Клубу рестораторів Михайло Антоньєв.

Також окремо розповіла про новий проект у рамках фестивалю - Місто професій, - координаторка цього напрямку Анна Бондарь. Вже не вперше десятки сотень дітей знаходять найкращі безкоштовні розваги для себе саме на Козачому острові, але тепер вони ще й отримають корисну інформацію щодо актуальних професій.

Дитяча зона працюватиме 21-22 вересня з 10 до 18-ї години.

Батьки зможуть прийти, оформити дитину в Місто професій на 2 години, і піти розважатися на інші локації, - розповіла пані Анна.

Льотна академії привезе на Фест літак та 2 симулятори, де діти зможуть відчути себе пілотами й погратися там.

Розваги організовують різноманітні на будь-який смак для всіх учасників фестивалю вони будуть безкоштовними.

Також організатори продовжують благодійна ініціативу - цього разу кошти збиратимуть на обладнання тактильної кімнати в міській лікарні "Добруджа". На фестивалі планують зібрати понад 20 тисяч гривень.

Під час фестивалю всі бажаючі можуть виграти призи. Для цього потрібно придбати лотерею за 10 грн, яку можна придбати на кожній точці. Головний приз - подорож до Європи на двох.

Крім того, приз можна буде отримати, підписавшись на чат-бота. Розіграш призів буде в неділю 22 вересня о 12.00 на головній сцені.

А під час презентації кафе «Зефір» представило святкові канапе та закуски, компанія «Авокадо» дала спробувати запечені на грилі лангустіни, кафе «Вкусняшка» запросило про дегустувати стейки та булочки, начинені мідіями, кафе «Васабі» продемонструвало кілька сетів суші, а паб «Гарячі перці» запропонував на розгляд сет м’ясних закусок, картоплі-фрі та салатів. 

Детальна програма Фестивалю за посиланням.

Читайте також: Як у Кропивницькому святкуватимуть День міста (ПРОГРАМА)

Читайте також: У Кропивницькому на День міста одружаться 12 пар