П'ятірка безпрограшних: які новорічні подарунки можна придбати в Кропивницькому

  • Таміла Чорноморець
  • watch_later 23 грудня 2019, 12:40

  • visibility 220 переглядів

«Ура! Дід Мороз приходив!». Такі вигуки вранці 1 січня чутно у більшості домівок, де є малеча. Однак, не лише дітлахи чекають на подарунки від казкового діда. З хвилюючою надією очікують на новорічні презенти від близьких і дорослі . Навіть ті, хто запевняють, що це «зайве та умовності», глибоко в душі сподіваються на новорічне диво.

Замість передмови

Вибір подарунка для свого малюка значно полегшується, адже лист Діду Морозу він вже  написав, чи ж всі побажання до нього озвучив сотні разів ще задовго до свят.  Питання ж підбору презента для дорослого – значно складніше завдання.  Тут вже, звичайно, справа смаків та того, наскільки ви знаєте адресата свого подарунка, традиції та ще чимало інших чинників. Та все ж саме свято Нового Року наштовхує на те, щоб це було щось чарівне та оригіальне.

Проте реалії сьогодення в Україні диктують ще одне, чи не найголовніше і найболючіше питання – бюджет подарунка. Скільки ж кропивничани готові витратити на святкові презенти? Які найпоширеніші подарунки можна підготувати на такий «кошторис»? Відповіді на ці запитання шукала для Вас і Точка доступу.

«А скільки Ви витратили/готові витратити на подарунок "під ялинку"?» - саме з таким питанням ми звернулися до Вас у соцмережі.   Вибір стояв між двома варіантами «до 500 грн» та «до 1000 грн».

За результатами, 60% опитуваних готові виділити зі свого гаманця до 1000 грн, 40% - до 500 грн.

Що ж можна підібрати за такі суми? Ми пропонуємо Вам  5 найпоширеніших, за статистикою,  варіантів новорічних презентів  «щоб вкластися в бюджет». Враховуючи, що відсоткова різниця голосів зовсім незначна, ми виокремили презенти, які, в залежності від фірми-виробника, можуть бути корисними як для бюджетів «До 500», так і для «До 1000».


ТОП–5 найпоширеніших подарунків, доступних у Кропивницькому


Зручно, перевірено, готово

Новорічні подарункові набори жіночої/чоловічої косметики та засобів гігієни.

Це класика жанру. Не дивлячись на те, що такі набори дарували один одному десятиріччями всі рідні та близькі (брати, сестри, дружини, чоловіки…), та все ж попит на них не знижується і сьогодні. Фірми-виробники навпаки ще краще навчилися догоджати клієнту. Використовуючи найсучасшніші маркетингові фішки, торгові марки готові Вам все гарненько розкласти , запакувати, стрічечкою обв’язати У такі дні можна підібрати святковий набір на будь-який смак, а «акційна» ціна чи жовтий цінник  тріумфально завершать справу! Все – набір уже у Вашій сумці прямує під ялинку.  До всього, такі «готові» подарунки пропонують нам як фірми сегменту мас-маркет, так і відомі елітні бренди.  Однак, обираючи останні, навряд чи  впишетеся в 500 грн, а то і в 1000 грн.

Беззаперечний плюс  такого варіанту подарунку: не потрібно довго думати та заморочуватися – прийшов, побачив, переміг!

Корисно, значуще, інтелектуально

Книга

В сучасному світі книги знову почали набувати популярності. Серед молоді на сьогодні модно бути розумним, освіченим, різнобічно розвиненим та «продвинутим».  У Кропивницькому про це свідчить, те, що кількість книгарень почала, хоч і невеликими темпами, та все ж зростати, а отже, на це є попит.  

Такий подарунок буде вартувати Вам від 150 грн і до… Він підійде для різних вікових категорій: від дитини до найдоросліших. Якщо ж адресат не читає книг, все ж можна ризикнути, а раптом саме Ви дасте йому/їй  поштовх у величний та безмежний світ книг.  

«Обери сам/сама»

Подарункові сертифікати

Салони краси, магазини косметики, магазини одягу, спортзали, фітнес-центри, ресторани, паби та кафе пропонують своїм клієнтам широкий спектр сертифікатів на певні суми чи на окремі покупки, послуги чи абонементи.

Такий презент дозволить вашим близьким обрати те, що потрібно саме їм, але за Ваш рахунок. Але це не просто гроші в конвертику, а це показує, що Ви подумали над вподобаннями дорогої вам людини, потурбувалися про те, щоб придбати цей сертифікат та дали змогу їй відправитися, наприклад, на шопінг, не турбуючись про вміст свого гаманця.

Презентувавши сертифікат на певні послуги салонів краси, Ви, можливо, подаруєте людині насолоду, на яку вона сама була б не готова витрачатися.

Подарункові абонементи до спортивних комплексів стануть незамінними для тих, хто давно хоче змінити свій спосіб життя, покращити фігуру чи загалом стати на шлях здорового способу життя, але ніяк не наважувався/лася зробити перші кроки. От і чудова нагода – з Нового Року  в нове життя.

Надиктовано сьогоденням

Гаджети

Важко уявити сучасний світ без гаджетів та аксесуарів для них.

Саме Новий Рік може стати чудовою нагодою оновити чи придбати телефон, смарт-годинник, фітнес-трекер чи інше диво сучасної техніки для своєї близької людини.

Тут вибір залежить, найперше, від бюджету подарунку, а також - від потреби адресата. А там вже асортимент та різновиди чималі.

І навіть у бюджеті «до 500», можна обрати аксесуари до вже наявних гаджетів:  новенькі навушники, чохли для телефонів,  тримачі телефонів для автівки та інше.

Практично та безпрограшно

Білизна

Такі подарунки вже стали «головними героями» жартів та мемів у соцмережах. Та все ж вони не втрачають своєї популярності десятиріччями та  перейшли у категорію класики вже давно. Чому? -  Бо це практично.

Мабуть,  кожен чоловік хоч раз в житті отримував від Діда Мороза шкарпетки чи труси. Але ж і тут варіантів безліч: білизна  із новорічними принтами, з жартівливими та оригінальними малюнками. Або ж це можуть бути цілі подарункові набори, які до речі, на сьогодні торгові марки та навіть бренди пропонують у широкому асортиментів. Наприклад, як вам «кейси» шкарпеток із 30 штук, набір брендової білизни, в подарунок до якої брендові шкарпетки? І  ще низка маркетингових варіантів від виробників.

Чимало жінок також, напевно, колись та отримували, або ще отримають халатик під ялинку, пеньюар, набір нижньої білизни, чи ж пікантний набір еротичної білизни. Тут вже вибір «діда мороза» залежатиме від віку, смаку та попередніх презентів. Бюджет теж враховуємо.  Магазини та фірми-виробники й тут не полінувалися та пропонують широкий спектр вже сформованих подарункових наборів.


Замість післямови

До Нового Року лишаються  лічені дні. Сучасна інфраструктура та доступ до інтернету дають необмежені можливості для того, аби зробити найкращий вибір подарунку близьким. В тренді оригінальність та креативність, проте  практичність і бюджетність теж відіграють чималу роль.  Лише одна істина непорушна: найкращий подарунок той, що від душі та з любов’ю!

З прийдешніми святами Вас! Нехай Миша принесе щастя!Читайте також: Святий Миколай та Дід Мороз: хто є хто (ТЕСТ)

Читайте також: ТОП-5 нових закладів Кропивницького, що відкрилися в 2019 році (ФОТО)

Використані фото умовні, з відкритих джерел