Якщо ви обираєте місце активного відпочинку у Кропивницькому, то вам точно треба завітати у Xtreme Off-Road. Це прокат квадроциклів. Траси для поїздок облаштували у мікрорайоні Новомиколаївка. Покататись на авто великої прохідності можуть і дорослі, і діти. Для усіх проводять інструктаж і видають екіпірування. Більше про сервіс Xtreme Off-Road читайте у матеріалі Точки доступу.

Чому треба бодай раз покататись на квадроциклі

Розваги, відпочинок, спорт, мальовничі краєвиди, а ще екстрим, адреналін  і враження, які запам’ятаються назавжди: усе це можна отримати, бодай раз проїхавшись на квадроциклі, розповів засновник і власник прокату Давид Бур'януватий.

Траси розробляли ми з колегою. У нашому місті небагато розваг, людям бракує активного відпочинку. Одного разу я катався на квадроциклах у Києві, мені сподобалось і я вирішив організувати такий вид екстремального відпочинку у Кропивницькому, – каже Давид.

прокат квадроциклів Кропивницький

Додав, що до вибору місця для покатушок підійшов відповідально.

Добираючи трасу, я об’їхав усі ліси, які є у місті, і обрав саме це місце. Бо тут гарні краєвиди, можна було облаштувати декілька трас під будь-які запити відвідувачів.

Які є маршрути?

Організатори розробили три види маршрутів:

  • лісовий шлях – 40 хвилин (мальовничий маршрут лісом. Підійде для першого знайомства з квадроциклами);
  • подорож через озера – 90 хвилин (маршрут включає красиві локації біля озер, які підійдуть для фотосесії);
  • екстремальні злети – 60 хвилин (до покатушок на цьому маршруті допускаються досвідчені гонщики. Місцями на трасі нерівний ґрунт –  спади та підйоми).

траса для екстремалів для квадроциклів

Як забронювати квадроцикл

Забронювати квадроцикл можна за посиланням. Чим більша компанія – тим вигідніше.

У прокаті є п’ять дорослих і три дитячих квадроцикли. Кожен – двомісний. Дітей до покатушок допускають з п’яти років. Окрім цього, для найменших відвідувачів облаштували трасу з рухом по колу на полігоні, що розташований поряд.

дитячі квадроцикли у Кропивницькому

Підлітки з 12-13 років можуть їздити на квадроциклах для дорослих.

Довжина траси – від 15 до 30 кілометрів.

квадроцикли на Новомиколаївці Кропивницький

У прокаті дбають про захист відвідувачів

Кожному відвідувачу видають балаклави, захисні шоломи і рукавчики. Додатково – дощовики і комбінезони, які захистять за будь-якої погоди.

Інструктаж

Перед поїздкою для водіїв і водійок проводять інструктаж. Фаховий інструктор пояснює принцип роботи квадроцикла, вчить ним керувати і пояснює, як треба поводитись на трасі. Протягом усієї поїздки він буде супроводжувати вас на трасі, у такий спосіб стежитиме за безпекою.

покатушки на квадроциклах у Кропивницькому

Подарункові сертифікати

Якщо ви хочете зробити рідним, друзям чи колегам оригінальний подарунок, у Xtreme Off-Road можна придбати подарункові сертифікати. Сертифікат діє протягом пів року з дня придбання.

подарунковий сертифікат на прокат квадроцикла

Як забрати?

Сертифікат можна отримати у три способи:

  1. Доставка кур'єром протягом трьох днів.
  2. Електронний сертифікат на пошту.
  3. За попередньою домовленістю у визначеному місці.

Окрім цього, сертифікат на безкоштовні покатушки можна виграти. До святкових дат у Xtreme Off-Road проводять розіграші. Стежте за сторінкою прокату у інстаграм, щоб не пропустити можливість!

Як знайти прокат квадроциклів?

Адреса: вулиця Короленка, 68 (орієнтир – заправка "ОККО" у мікрорайоні Новомиколаївка).

Номер телефону: 066 794 85 00.

Реклама

 


Головне сьогодні