Реконструкцію парку Перемоги в Кропивницькому планують завершити наприкінці весни

  • Ольга Зима
  • watch_later 21 лютого 2020, 14:10

У Кропивницькому в парку Перемоги наразі продовжуються роботи по реконструкції. Нині там закінчують облаштування тротуарних доріжок. 

Про це у коментарі Точці доступу розповів ініціатором цього процесу, народний депутат України VIII скликання Олександр Горбунов.

Він зазначив, що минулого року через низку причин роботи в парку були тимчасово призупинені.

Нова влада призупинила всі ті напрацювання, які зробила попердня команда. Вони зупинили постанову №500 Кабінету Міністрів від 10 липня, в якій була передбачена основна сума на фінансування цього проекту, - розповів Олександр Володимирович. – Згодом депутатів нового скликання вдалося переконати, й вони зробили ці кошти перехідними. Тепер сума, яка була передбачена на реконструкцію парку (а це майже 40 млн грн) буде використовуватися вже протягом цього року.

Нагадаємо, фінансування місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток тимчасово було призупинено. У грудні Кабмін розблокував ці кошти.

Зараз у Міському саду тривають роботи: тут облаштовують тротуарні доріжки та розчищають парк. Навесні, коли буде тепла погода, почнуть облаштовувати майданчики та тренажери, які вже закупили.

Крім того, тут уже повністю облаштували "потьомкінські" сходи, оглядовий майданчик, та розширили дамбу, яка з’єднує два береги річки Сугоклеї. Понад річкою з боку мікрорайону Арнаутове впорядкували проїзну та пішохідну зони й зробили вуличне освітлення. Усі роботи проводяться за кошти державного бюджету.

Олександр Горбунов розповів, що для завершення всіх робіт потрібно ще близько трьох місяців. То ж наприкінці травня - на початку червня реконструкцію планують завершити.

Детальніше про те, як виглядатиме парк Перемоги після реконструкції, читайте в матеріалі Точки доступу "Велодоріжки, алеї, "потьомкінські" сходи: у Кропивницькому реконструюють парк Перемоги".

Довідково: Міський сад розташований біля вулиці Садової та протягується вздовж місцевої річки Сугоклії. Наразі його площа становить чималих 51,5 га.

Читайте також: У Кропивницькому презентували Федерацію спортивного туризму: дітей запрошують до гуртка (ФОТО)

Читайте також: У Приютівській ОТГ встановили 60 антивандальних сміттєвих урн

Фото обкладинки з архіву Точки доступу