Скандал у Кропивницькому: демократична більшість міськради може «розвалитись» уже сьогодні

  • Оксана Березовська
  • watch_later 26 липня 2016, 13:15

  • visibility 589 переглядів

Депутатська більшість Кіровоградської міської ради може розпастися через вихід її числа фракції "Батьківщина". Про це повідомив кореспондент Точки доступу із засідання сесії міської ради сьогодні, 26 липня.

Під час обговорення питання про призначення нового заступника міського голови з гуманітарних питань між депутатами виникла жвава дискусія. Так, представники фракції "Батьківщина" висловили думку, що призначення на цю посаду представника від Опоблоку є порушенням усіх домовленостей між членами більшості. Як зазначив депутат Роман Колісніченко, під час її формування мова йшла про те, що керівний апарат буде складатися виключно з демократичних сил, які входять до більшості, тому будь-які домовленості з опозицією є зрадою.

Крім того, депутат міської ради звинуватив міського голову Андрія Райковича у зраді не лише демократичної більшості, а й громадськості. 

Андрій Павлович, я вас прошу одуматися і не зраджувати довіри громади. Вам потім дивитись людям в очі, – сказав Роман Колісніченко.

В той же час, Андрій Райкович наголосив, що працює виключно в інтересах людей і всі його дії направленні на консолідацію громади.

В результаті більшість депутатів не підтримали кандидатуру екс-регіоналки Наталії Дзюби. 

Після оголошення результатів депутат Олександр Цертій зазначив, що голосування частини демократичної більшості разом з представниками Опоблоку є зрадою всіх домовленостей та ідей більшості. Тому депутат закликав тих її представників, які не згодні з такими "новими" правилами, залишити сесійну залу. В результаті міський голова був змушений оголосити перерву.

Нагадаємо, раніше депутати міської ради не підтримали призначення представника "Батьківщини" на посаду заступника міського голови.