Судді обрали переможців фестивалю «Об'єднаймо дітей мистецтвом» у Кропивницькому (ФОТО)

  • Катерина Федченко
  • watch_later 22 квітня 2019, 10:45

  • visibility 453 перегляда

Вчора, 21 квітня, в приміщенні обласної філармонії відбувся гала-концерт ХІ Міжнародного фестивалю «Об'єднаймо дітей мистецтвом», передає кореспондент Точки доступу.

Наймастабніший некомерційний вестиваль пісні та танцю вже 11-й рік поспіль організовує у Кропивницькому Культуpнo-мистецький фoнд Аpтема Стpижакoва «Пеpспектива».

В приміщенні філармонії зібралися учасники фестивалю, їхні батьки, друзі, зіркове журі і гості свята.

На початку гала-концерту кеpівниця твоpчого пpоекту фестивалю Олександpа Ткаченко разом із засновником Культурно-мистецького фонду "Перспектива" Артемом Стрижаковим вручили дипломи лауреатам фестивалю, учасникам, керівникам творчих колективів та членам журі.

З кожним роком наш фестиваль стає все більш масштабним, у ньому бере участь все більше талановитих дітей з усієї країни. Приємно, що наш фестиваль став традиційним і з кожним роком ми збираємо все більше учасників та глядачів, а рівень професіоналізму зростає, - зазначив Артем Стрижаков.

Учасники фестивалю влаштували для глядачів неймовірне свято пісні та танцю: яскраві костюми, оригінальна постановка номерів, відточені та професійні танцювальні рухи – цим вражали танцювальні колективи. Вокалісти ж виконували проникливі ліричні композиції та вражали силою та глибиною голосу. До речі, зіркові члени журі Олександр та Анастасія Безай, Дмитро Оленич, Олексій Козачинський та співачка NAVKA також порадували глядачів своїми виступами та змогли по-справжньому запалити зал.

Цього року вперше на фестивалі провели конкурс читців, у якому взяли участь 10 учасників зі всієї України. 

Я мав честь буди присутнім та оцінювати саме цих маленьких артистів, акторів і був приємно здивований, оскільки ми разом сміялися та разом плакали, адже вони дуже талановиті, - зазначив член журі та ведучий гала-концерту Олексій Козачинський. 

Також вперше на фестивалі вручили спеціальну нагороду: Кубок Чапкіса, який отримала студія танцю «Авангард». Зірковий член журі, Народний артист України Григорій Чапкіс подякував учасникам та організаторам фестивалю за неймовірне свято пісні та танцю.

Я просто в захваті, раніше мені доводилося бувати у Кропивницькому, але далі філармонії я нічого не бачив. Сьогодні ж я познайомився з вашим містом. Я хочу подякувати всім, хто вклав свою працю в організацію такого прекрасного свята танцю! Кубок Чапкіса вручається на багатьох конкурсах та фестивалях закордоном і сьогодні вперше я його вручаю в Кропивницькому, - зазначив Народний артист України. 

Наприкінці вечора організатори назвали імена переможців, які отримали головні нагороди. Гран-прі у номінації «Хореографія» отримала студія танцю «Авангард», найвищу нагороду фестивалю також отримав хореографічний ансамбль «Росинка», а гран-прі у номінації «Вокал» здобув аматорський колектив «Калинонька». 

Загалом у конкуpсах брали участь 52 хоpеогpафічних колективи, 48 вокалістів-солістів, 20 вокальних ансамблів і 10 читців. 

Нагадаємо, в рамках Міжнародного фестивалю «Об’єднаймо дітей мистецтвом» у Кропивницькому встановили черговий танцювальний рекорд – наймасовіший в Україні танцювальний екофлешмоб. Перед встановленням рекорду на головній площі обласного центру відбувся масштабний та запальний танцювальний джем.

Читайте також: Феєречним концертом у Кропивницькомц відкрили Міжнародний фестиваль пісні та танцю (ФОТО)