Танцюють всі: У кропивницькому університеті студенти танцювали з викладачами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Катерина Федченко
  • watch_later 12 квітня 2019, 11:40

  • visibility 995 переглядів

Учора, 11 квітня, в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка відбулося танцювальне шоу «Танці з викладачами». Захід такого формату вперше відбувся в стінах університету, а, можливо, й в межах Кропивницького.

До підготовки танцювального шоу підійшли з усією серйозністю: продумали концепцію, запросили професійне журі, залучили спонсорів. Організатори записали промо-ролик майбутньої культурно-розважальної події, який розлетівся мережею. Тому не дивно, що захід викликав ажіотаж та цікавість не лише в студентів, а й у пересічних мешканців Кропивницького.

Сценарій танцювального конкурсу майже повністю збігався зі своїм телевізійним аналогом «Танці з зірками»: пари виконували по два танці – динамічний та повільний, який мав тривати не більше 1,5 хвилини, компетентне жюрі, проморолики та навіть онлайн-стрім, не вистачало лише СМС-голосування.

#1

Атмосфера в залі

Актовий зал університету глядачі заповнили вщент задовго до початку конкурсу: студенти, викладачі, журналісти та містяни, які зацікавилися подією. Глядачі на сходах, проходах і додаткових стільчиках. У руках тримають плакати та квіти. Повітря наелектризоване, у залі страшенний гамір та сміх. Очікування відчувається майже фізично, актовий зал нагадує мурашник.

"Толпа – це ужасноє чуство", - поряд констатує студентка.

"Такий аншлаг – більше ніж на засіданні трудового колективу", - це вже розмова викладачів.

Нарешті на сцені з’являються ведучі – зал вибухає! Ведучі хвилюються, що й не дивно, адже рідко студентська спільнота проявляє аж таку зацікавленість в культурному житті університету. Перед початком виступу організатори представляють спонсорів та демонструють рекламний ролик – студенти так само вибухають оплесками!

На сцені з’являється пара танцівників з народного ансамблю бального танцю «Конвалія», які виконують пристрасне танго. І, нарешті, на сцену виходять 8 пар-учасників.

#2

Танцювальний батл

У «Танцях з викладачами» взяли участь представники 8 факультетів університету.

Першими на паркет чи, вірніше, на сцену вийшли представники факультету фізичного виховання - Анастасія Мельнік та Іван Гончаренко. Вони відразу задали тон змаганням, адже виконали пристрасне та динамічне танго: вогонь, емоції, складні підтримки. Важко було повірити, що на сцені не аматори. Глядачі знімали танець на телефони та виловлювали свою підтримку шаленими оплесками.

Природничо-географічний факультет представили Сергій Мовчан та Наталія Начоса, які виконали ніжний полонез. Конкурсанти, незважаючи на хвилювання, станцювали дуже ніжно і з чуттєвою аристократичністю змогли відтворити атмосферу справжнього балу.

Честь фізико-математичного факультету відстоювали Ростислав Кривошия та Вікторія Подрушняк, які виконували запальну польку в образах Червоної Шапочки та Сірого Вовка. Яскраві костюми, динамічна музика, жартівлива постановка та акторська гра конкурсантів не залишила байдужими журі та глядачів.

Факультет іноземних мов - Анна Ляшук та Іван Степаненко - виконав румбу: гарна фізична підготовка, елегантні костюми. Конкурсанти станцювали чуттєвий, але не надто пластичний танець.

Марія Барбулат та Богдан Путніков з факультету педагогіки та психології виконали джайв та продемонстували відмінну фізичну форму. Глядачі залишалися в захваті від атмосфери, яка панували на сцені.

Мистецький факультет представили Любов Гусєва та Дмитро Шуліма, які виконали фокстрот: ніжно, витончено, дуже атмосферно та зворушливо.

Фото "Без купюр"

Від факультету історії та права участь у танцювальному батлі взяли Анна Драгоненко та Євген Циганко, які буквально запалили сцену: італійські пристрасті, емоції, складні підтримки не залишили байдужими глядачів.

Факультет філології та журналістики представили Олександр Ратушняк та Олена Ковальчук, які виконали контемпорарі. Українська музика додавала виступу атмосферності та ніжності. Конкурсанти помітно хвилювалися, але від цього їх виступ став ще більш зворушливим та милим.

Після першої частини програми журі виставило оцінки, а для глядачів виступив гурт “Grand Rose”, а далі учасники виконали ще один танець.

За оцінками журі перемогу здобув факультет фізичного виховання, друге місце заслужено посів фізико-математичний факультет, а бронзу отримав факультет іноземних мов. Учасники отримали подарунки від партнерів свята.

Детальніше про те, як проходив танцювальний конкурс "Танці з викладачами", дивіться в фоторепортажі Олександра Козловського.