У Кіровограді відкрилась міжнародна виставка з енергозбереження (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Катерина Федченко
  • watch_later 16 вересня 2015, 14:42

  • visibility 394 перегляда

Міжнародна спеціалізована виставка «Вода. Тепло. Будинок» відкрилася у Кіровограді сьогодні, 16 вересня, передає кореспондент Точки доступу.

Організували виставку об’єднання профільних асоціацій ЖКГ України — Асоціація «Украводоканалекологія», Асоціація «Укртеплокомуненерго» та Асоціація управителів житла разом з Кіровоградською торгово-промисловою палатою.

У виставці взяли участь 86 компаній, у тому числі 24 з Кіровограда, які представили кращі європейські практики, інноваційні підходи, сучасні технології та моделі управління ЖКГ.

Учасники виставки презентували продукцію, технології та послуги у сферах водопостачання та водовідведення, теплопостачання, енергозбереження, будівництва та ремонту, управління житловим фондом.

«Це друга виставка, яку організовує Кіровоградська торгово-промислова палата. Труднощі виникали в одному: багато підприємств не розуміють, що саме сьогодні відбувається перерозподіл ринку і ті підприємства, які приймають участь у виставках та заявляють, що вони є на ринку, будуть іти вперед. Важливо, що у торгово-промислової палати є дуже багато друзів, які нам допомагають, тому організаційних питань не виникало», - зазначила президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко.

Кіровоградська виставка вразила своїх гостей розмахом та кількістю підприємств-учасників. До нас завітали учасники зі Львова, Сум, Харкова, , Рівного, Полтави, Чернігова.

«В минулому році торгово-промислова палата вже проводила таку виставку. Те, що ми сьогодні бачимо абсолютно вражає: абсолютно інші масштаби, абсолютно інший рівень учасників. 86 учасників виставки при такій вузькоспеціалізованій темі - це досить непоганий результат. Це виглядає масштабно і це викликає повагу», - прокоментував організацію Кіровоградської виставки перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

У рамках виставки пройшли науково-практичні конференції, засідання круглих столів, робочих груп та презентації кращих проектів у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу