Керівник міста зустрівся з родинами загиблих героїв, юнаків посвятили в кадети, а до могил загиблих побратимів поклали квіти.

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України — свята, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва у Кіровоградській міській раді пройшла зустріч секретаря міської ради Івана Марковського з родинами загиблих учасників антитерористичної операції у східних областях України.

Під час зустрічі він вручив відзнаки виконавчого комітету Кіровоградської міської ради І та ІІ ступенів та матеріальну допомоуи сім’ям Героїв, які не повернулися з війни.

По закінченні  учасники поїхали на Меморіальний комплекс “Фортечні вали”, де учнів Кіровоградської школи – інтернату, ліцею “Сокіл” посвятили у кадети.

Далі учасники АТО разом із представниками влади, громадськості, студентської та учнівської молоді, бойовими побратимами поклали живі квіти до могил на Алеї почесних воїнських поховань на Рівнянському кладовищі та на усіх кіровоградських цвинтарях, де знайшли свій вічний спочинок Герої АТО.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу


Головне сьогодні