Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник ОВА Андрій Райкович нагородили переможців ІV (обласного) етапу проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Посадовці вручили юним спортсменам подяки та подарунки.

Пліч-о-пліч у Кропивницькому

Про це повідомили в пресслужбі обласної ради.

У такому виді спорту, як баскетбол (юнаки), перемогли учні комунального закладу "Ліцей "Перспектива" Світловодської міської ради та дівчата з ліцею №3 "Гармонія" Помічнянської міської ради. 

Найкращими волейболістками визнали учениць комунального закладу "Ліцей сучасної освіти "Інтелект" Світловодської міської ради та юнаків мультипрофільного ліцею Олександрійської міської ради.

У черліденгу найкращими стали учениці опорного закладу Ліцей №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради. 

Переможцями з футзалу визнали учнів Бобринецького ліцею №1 Бобринецької міської ради.

Кращими в спортивному орієнтуванні стали учні комунального закладу "Преображенська гімназія" Кропивницької міської ради.

Відомо, що у спорті, як і в житті, завжди виграють ті, хто наполегливо, добросовісно і вперто долає перешкоди. Лише завдяки працьовитості, завзятості, спритності та маючи жагу до досягнення мети спортсмени завойовують свої перемоги! – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд. – Ви – школярі. Але, водночас, і спортсмени, тому, як ніхто, інший знаєте, що шлях до перемоги лежить через подолання перешкод і труднощів! Бажаю, щоб у вашому житті було якомога менше перешкод. Маємо бути вдячні захисникам і захисницям України, завдяки яким ви маємо можливість тут, на Кіровоградщині, жити, навчатися, бути учасниками загальнонаціональних проєктів. Пишаємося вами та бажаємо успіхів в наступних змаганнях. Ми все зможемо, бо стоїмо пліч-о-пліч!

Пліч-о-пліч у Кропивницькому

Пліч-о-пліч у Кропивницькому

Пліч-о-пліч у Кропивницькому

Реклама

Головне сьогодні