У Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області вшанували ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ сьогодні, 20 грудня.  

Колишніх правоохоронців привітав голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.  

Ми зібралися в нелегкий для України час, коли мужні воїни Збройних Сил України борються за нашу святу землю, за право людей жити вільно і щасливо. І серед них – представники правоохоронних органів. Сьогодні воїни правопорядку – на передовій і в тилу, в перших рядах штурмових загонів і на звільненій від окупантів території: доблесно воюють, допомагають людям, відновлюють законність і правопорядок, – наголосив посадовець.  

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд зазначив: жителі області активно долучилися до формування підрозділів “Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”. Діючі правоохоронці і добровольці з цивільного населення поповнили ряди бригади і нині воюють на найскладніших ділянках фронту, захищаючи українців.  

Низький уклін їм за те, що ми сьогодні можемо вільно жити і працювати. Зібратися сьогодні тут, щоб подякувати вам за вашу гідну працю! – наголосив голова обласної ради. – За ці самі цінності завжди боролися і ви, роблячи свій значний внесок у справу боротьби зі злочинністю, в зміцнення правопорядку та законності. Ваш життєвий шлях і багаторічна професійна діяльність сповнені високого професіоналізму і наполегливої праці – запорука нашого нормального життя сьогодні. Ми вдячні вам за безцінний досвід, який ви передаєте молоді, за мудрі і виважені поради, що слугують прикладом для наступних поколінь правоохоронців. 

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова вручили ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ обласні відзнаки. 


Реклама


Головне сьогодні