У Кропивницькому люди мітингували проти територіального об'єднання, депутати не підтримали вимоги виборців (ФОТО)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 23 грудня 2016, 11:15

  • visibility 158 переглядів

Мешканці Кіровоградщини виступають проти насильного об’єднання в територіальну громаду. Таку думку вони висловили під час акції протесту у Кропивницькому сьогодні, 23 грудня.

Цю інформацію з місця події повідомляє кореспондент Точки доступу.

Кілька десятків мешканців Олександрії, Знам’янки, Онуфріївського та Новомиргородських районів приїхали на засідання обласної ради закликати депутатів не вносити зміни до Перспективного плану формування об’єднання територіальних громад, який був затверджений на попередній сесії ради.

Учасники акції зібралися під стінами обласної ради з плакатами та під вигуки «Ганьба!» зустрічали депутатів, які приїхали на сесію.

Ми зібрались для того, щоб відстояти свої позиції. Для того, щоб до Олександрії не приєднувались села, бо місту тоді буде дуже важко – у нас бюджет не гумовий. А села хто утримує? Розбити дороги – розбили, вивозячи буряки, а хто їх буде будувати, Олександрія?

Ми тут зібралися, щоб сказати – не потрібні нам ті села, хай їх утримують олігархи, які орендували там землі, –  сказала учасниця акції Анна Пономарьова.

Жінка додає, що у їх місті проводили громадські слухання, на яких більшість присутніх виступила проти об’єднання в територіальну громаду, таке ж рішення підтримали і п'ять депутатських фракції Олександрійської міської ради.

Під час засідання депутат Людмила Давиденко зазначила, що до неї звернулися представники громади Олександрії з проханням винести на обговорення обласної ради питання щодо внесення змін до Перспективного плану. Зокрема мешканці виступають проти приєднання до їх міста 44 сусідніх сіл та селищ, тому вони просять не включати до майбутньої територіальної громади місто Олександрію, селища Олександрію, Пантаївку та Звенигородку. 

Після обговорення депутати обласної ради все ж не підтримали пропозиції щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

Читайте також: Директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» п’ять років не турбуватиметься про майбутнє