У Кропивницькому презентували відремонтовану Вокзальну та нові автобуси (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 17 вересня 2021, 11:35

У Кропивницькому сьогодні, 17 вересня, урочисто відкрили рух транспорту по відремонтованій вулиці Вокзальна.

Про це повідомляє кореспондент Точки доступу.

Вулиця Вокзальна – одна з головних транспортних артерій міста, що з’єднує два береги і великі житлові масиви. Під нею проходять надважливі комунікації, а рух транспорту не припиняється ні на мить, –  сказала у вітальному слові ведуча заходу.

Згідно з інформацією, 17 років стратегічну магістраль капітально не ремонтували. Наступного року тут відремонтують тротуарну частину з велодоріжками.

За словами міського голови Кропивницького Андрія Райковича, дорогу реконструювали по схемі поточного ремонту, але робота проведена масштабна.

28 мільйонів гривень – це лише підземна частина, повністю замінена магістраль водопостачання і водовідведення, тобто розривати її для виконання ремонтів не будуть, –  сказав Андрій Райкович.

Він подякував працівникам підприємств, які долучилися до оновлення Вокзальної, а також поліцейським, які допомагали організовувати рух. За особистий внесок у розвиток дорожньої інфраструктури міста виконавцям робіт Райкович вручив подяки міськради та виконавчого комітету. Очільник міста зауважив, що ремонтували дорогу цілодобово.

В рамках відкриття Вокзальної презентували нові автобуси, які курсуватимуть у віддалені мікрорайони обласного центру. Десять сучасних автобусів отримало КП "Електротранс". Ними на прохання кропивничан підсилять транспортне сполучення зі Старою Балашівкою, Никанорівкою, Кущівкою та Салганними Пісками.

Нагадаємо, на реконструкцію Вокзальної у Кропивницькому загалом планують витратити понад 70 мільйонів гривень.

Детальніше дивіться у фоторепортажі Точки доступу:

Читайте також: У Кропивницькому презентували нові реанімобілі, які отримало місто (ФОТО)