У Кропивницькому резервісти 3-го полку спецпризначення отримали «Срібних вовкулак» (ФОТО)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 27 червня 2018, 11:30

  • visibility 236 переглядів

Сьогодні, 27 червня, у Кропивницькому у військовій частині 3-го полку спецпризначення відбулися урочистості з нагоди  закінчення зборів резервістів.

Під час заходу кращим бійцям вручили грамоти, відзнаки від командування, берети та цінні подарунки. Також цього дня знайшли своїх власників ще 10 "Срібних Вовкулак".

За словами волонтерки Оксани Червоної, ці народні нагороди дійсно вручаються кращим із кращих і служать їм як обереги та символи вдячності від народу.

Головна мета цієї нагороди – сказати велике «дякую» від народу нашим хлопцям, які з 2014 року собою закрили нас від ворога. Ця нагорода цінна тим, що кожна крапелька її – це срібло, яке люди добровільно приносять,це  пожертвування від наших співвітчизників і навіть людей з-за кордону. І ми робимо «вовкулаків» для того, щоб подякувати хлопцям, і для того, щоб вони берегли їх, як оберіг, – прокоментувала волонтерка.

Сьогодні резервістам вручили 10 цих нагород. Всього їх удостоєно 150 спепризначенців.

Нагадаємо, зі стрільбою, атаками та  форсування під Кропивницьким відшліфовували свої вміння резервісти 3-го полку спецпризначення.

Читайте також: Військовий комісар Кіровоградщини розповів про особливості призовної кампанії-2018