У Кропивницькому відкрили відремонтовану дитячо-юнацьку спортивну школу (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 27 грудня 2021, 12:55

У Кропивницькому після ремонту відкрили  обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву - 2  сьогодні, 27 грудня, передає Точка доступу.

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна зазначила, що завдяки програмі "Велике Будівництво" закінчилася епоха довгобудів:

Всі знають як довго ремонтувався цей об’єкт. Перед Новим роком ми даруємо дітям відремонтовану спортивну школу. Це лише початок розбудови спортивної інфраструктури Кіровоградщини. Ми маємо створювати комфортні умови для того, аби в області виховувались майбутні олімпійські чемпіони.

Міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт в свою чергу зазначив, що дуже задоволений, адже у Кропивницькому нарешті відкрили такий спортивний комплекс:

Тут будуть розвиватися 5 олімпійських видів спорту. Для нас дуже важлива кожна дитина, яка прийде сюди і буде займатися. Ми робимо все аби в кожній області відкривалися такі багатофункціональні спортивні палаци. Сюди зможуть приходити і діти і дорослі, щоб займатися спортом.

Голова ОДА Марія Чорна зазначила, що вартість проєктно-кошторисної документації кожного року змінювалася: 

Ми дійшли висновку, що такі довгобуди не ефективні і невигідні для будь-якого із бюджетів. Тому будемо намагатися, щоб наступні наші проєкти ми могли швидко реалізувати.

За словами Марії Чорної загальна вартість реконструкції склала близько 40 мільйона гривень. Гроші виділяли з державного бюджету. Навесні територію навколо спортивної школи облаштують на що витратять 1 млн 800 тисяч гривень з обласного бюджету.

Голова ОДА анонсувала будівництво нового мультиспортивного комплексу у Кропивницькому вже наступного року.


Читайте також: На Кіровоградщині у річці потонули двоє дітей