У селі Кропивницького району російська ракета утворила в полі триметрову воронку (ФОТО, ВІДЕО)

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 25 липня 2022, 11:45

У селі Бережинка Кропивницького району одна з 13 російських ракет, якими окупанти атакували область 23 липня, утворила в полі триметрову воронку, передає Точка доступу.

Як розповідають місцеві жителі, після прильоту ракети зайнялися посіви. У той час там якраз працювали два трактори. Дивом ні люди, ні техніка не постраждали. Трактористи взялися оборювати ділянку, аби пожежа не розповсюдилася на більшу територію. До вечора того ж дня аграрії скосили всю пшеницю.

Там, де прилетів снаряд, нині вивернута земля і досі стоїть запах гарі. У ямі і поряд з нею можна побачити уламки ракети. На одному з них цифри, написані від руки, – 10 і 11.

Менше ніж за 200 метрів від воронки і далі – житлові будинки. Це вулиці Богдана Хмельницького і Лесі Українки. Момент вибуху зафільмували камери відеоспостереження, що облаштовані біля одного з будинків. Відео виклав у фейсбук користувач Андрій Баскевич.

«Щойно надіслав пасічник з Кіровоградщини. Паркан взяв на себе удар, рамки вціліли у вуликах», – повідомив він.


Вибух був такої сили, говорять люди, що навіть у будинках на сусідніх вулицях – Центральній і Криворізькій вилетіли шибки. Подекуди ударної хвилею зірвало замки, шматки шиферу, вирвало двері з погребів. У вікнах під’їзду багатоквартирного будинку, практично на в’їзді у село, по вулиці 30 років Перемоги посипалося скло.

Селяни розповідають, що чули, як ракета летіла. Вона гуділа, наче літак, і рухалася доволі повільно. Здавалося, наче літак готується на посадку.

Я почула, як щось пролетіло, схоже на літак, але якось наче трохи не такий гул був, і, буквально за пару хвилин, почулися вибухи. Вікна вціліли, але у підсобних приміщеннях повідкривалися вхідні двері, – розповіла місцева жителька Антоніна, яка живе метрів за 600 від місця події. 

Вибухи були такої сили, що здригалася земля, ми з чоловіком ховалися на підлозі у коридорі. Було враження, що прилетіло просто на нашу вулицю. Я думала, що подивлюся у вікно і не побачу там сусіднього будинку, –   додала її сусідка Віра. 

Люди припускають, що снаряд був ушкоджений, тому і впав у полі.


Читайте також: Ворог випустив 13 ракет по Кіровоградщині: є загиблі та поранені