Українцям тепер не потрібно приносити квитанції за оплату держпослуг

  • Катерина Федченко
  • watch_later 13 лютого 2020, 18:00

Українці зможуть оплачувати державні послуги через інтернет-банкінг без необхідності пред'являти паперову квитанцію.

Про це написав міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook, передає УНІАН.

 Українцям більше не потрібно буде витрачати час на те, щоб принести в державні органи банківські квитанції про сплату. Можна просто оплачувати послуги через інтернет-банк або мобільний банківський додаток (можна прямо на місці) й надати номер квитанції працівнику державної установи, - написав Дубілет.

Він розповів, що до сервісу check.gov.ua вже підключені всі основні державні органи: сервісні центри МВС, Міграційна служба, РАГСи, ЦНАП, а також послуги в обласних державних адміністраціях (ліцензії, виписки тощо).

 Крім часу, для українців це буде й економія грошей. Тому що часто саме через вимоги паперових квитанцій люди змушені оплачувати послуги через "місцеві" банки з величезними комісіями, - зазначив Дубілет.

Зараз до сервісу Check приєднано вже три банки, в стадії підключення — ще 10 установ.

Міністр написав, що працівники вищезазначених державних установ вже отримали службові інструкції, а якщо хтось з них вимагатиме паперову квитанцію, він рекомендує звертатися на гарячу лінію 1545. 

Кабінет міністрів України протягом року планує скасувати понад 40 різноманітних паперових форм, які заповнює бізнес для Державної служби статистики.

Читайте також: Кіровоградщина: 5 фактів про фінансову автономію шкіл, яких ви могли не знати

Читайте також: Податкові зміни: вищі ліміти для ФОПів та деофшоризація