В кошторисі обласного центру є кошти на пільги для родин загиблих бійців АТО

  • watch_later 17 лютого 2015, 09:06

  • visibility 22 перегляда

В бюджеті Кіровограда-2015 закладено кошти для пільгового забезпечення родин загиблих в АТО жителів міста.

Зокрема, родини загиблих в АТО кіровоградців буде звільнено від плати за утримання будинків та прибудинкових територій. Минулого року не було розроблено порядку визначення такої пільги та не закладено на це кошти у міському бюджеті. А от у нинішньому році ці кошти вже передбачено – п’ять тисяч 100 гривень. І якщо суму потрібно буде збільшувати, то її переглянуть.

Програмою підтримки учасників АТО передбачено й забезпечення безкоштовним оздоровленням дітей, загиблих військовослужбовців. У 2014 році 24 дитини мали змогу відпочити та оздоровитись у літньому таборі в селі Бірки Олександрівського району, в нинішньому для цього заплановано 20 тисяч гривень.

Також передбачено безкоштовне харчування у школах та дошкільних закладах дітей учасників АТО. На це в бюджеті закладено понад 600 тисяч гривень.

Передбачено кошти й для безоплатного забезпечення лікарськими засобами при амбулаторному (100 тисяч гривень) та стаціонарному лікуванні (500 тисяч гривень). Певна сума запланована й для лікування дітей віком від трьох до шести років. За цією допомогою звернулась лише одна сім’я. За потреби суми будуть переглядатись і збільшуватись.

Також у міському бюджеті передбачені кошти на відшкодування витрат на поховання загиблих воїнів та проведення поминальних обідів. Поки що це 150 тисяч гривень.

Управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради вирішило питання про надання права безкоштовного проїзду членам родин загиблим у АТО у міському пасажирському транспорті. Їм були вручені проїзні квитки.

За матеріалами сайту Кіровоградської міської ради.